Ви тут
Головна > Світ > Цікаві факти про Корею

Цікаві факти про Корею

Сьогодні Енциклопедія Корисного розповість вам цікаві факти про Корею.

Цікаво, що у більшості народів світу прізвищ значно більше, аніж імен. У корейців – навпаки: серед 80 млн корейців по всьому світу зустрічається тільки приблизно 300 різних прізвищ. Зате імен, які утворюються поєднанням двох слів, багато тисяч, так що зустріти в Кореї тезку дуже складно.

Економіка Кореї вважається однією з найрозвиненіших у світі. Крім того, країна має велику і потужну технологічну базу. За економічними показниками вона займає 13-е місце в світі і 3-е місце – у всій Азії.

Ще один факт з цікавих фактів про Корею. Коли настає перша ніч нового року, всі жителі Південної Кореї … ховають своє взуття! Вони вірять в те, що в цей час приходить дух і приміряє все взуття, яке він побачить. Якщо дух підбере пару взуття за власним смаком, він забирає її собі. Вважається, що в такому разі власник пари буде потерпати від невдач протягом усього року.

У 1910 році Корея стала японської колонією. Протягом 35 років вона перебувала під управлінням Японії.

У корейській міфології є історія про те, як народилася корейська нація. Вона розповідає, що бог на ім’я Хванунг (Hwanung) зійшов з небес і перетворив ведмедя на жінку. Він одружився на ній, і вона народила сина, Тангуна (Tangun), засновника Кореї. В 2333 році до нашої ери Тангун створив першу столицю корейської нації і назвав її Joseon – «Земля ранкового спокою».

Ось такі цікаві факти про Корею!

Top