Ви тут
Головна > Світ > Цікаві факти про Китай

Цікаві факти про Китай

Ця країна завжди притягує до себе погляди: одні захоплені, інші здивовані, а часом і гидливі, але ще не було жодного байдужого. Китай манить одним, відштовхує іншим, але все одно в цю країну їдуть, нею насолоджуються.

Китай – країна цікава, захоплююча, незвичайна. А самі китайці – дуже цікавий народ, який шанує віковічні традиції і до цього дня. А як багато незрозумілого тут для інших народів! Сьогодні Енциклопедія Корисного пропонує вам кілька цікавих фактів про Китай.

Китайці їдять все, що рухається – мурах, тарганів, комашок, змій і багато ще чого. Та й м’ясо вони можуть їсти солодке, наприклад, курку з цукром можна придбати навіть у магазині. У Китаї величезна кількість кав’ярень і перукарень, і новий приїжджий може подумати, що китайці тільки й роблять, що стрижуться і їдять.

Але поїсти вони люблять і в кафе годують смачно. Та й китайці не справляють свята вдома, тільки в місцях загального харчування, смачно і дешево. Ось з хлібом тут проблема, він не смачний. Та й засихає протягом дня. Овочі китайці їдять тільки у вареному вигляді або на пару, сирі не визнають.

Ще дещо цікаве про Китай. У Китаї різноманітна і смачна їжа, вони вміють готувати. Але вчаться кулінарним винаходам тільки вдома, жодних курсів по підготовці в країні немає. У Китаї немає п’яних китайців, не тому що не п’ють, а тому що із закладів п’яних розвозять по домівках друзі. Там не хитаються по вулицях. Та й не п’ють там поодинці, завжди великою компанією і з приводу. У країні дуже смачне і дешеве пиво, міцність якого не перевищує 4 градусів.

Ось такі цікаві факти про Китай ви дізналися разом з Енциклопедією Корисного!

Top