Ви тут
Головна > Світ > Цікаві факти про Монако

Цікаві факти про Монако

Сьогодні Енциклопедія Корисного пропонує вашій увазі добірку цікавих фактів про Монако.

Монако бере свій початок ще в 1215 році, тоді князівство було колонією Генуї. Монако називають “містом-державою”, це означає, що населення всієї країни проживає в одному місті.

Цікавий факт: Назва Монако походить від грецької колонії під назву «Monoikos», яка була побудована поблизу сьогоднішнього розташування країни. Назва колонії походить від двох грецьких слів: «Monos», що означає «один», і «oikos», що означає «будинок». Дослівно ця назва перекладається як «Єдиний (один) будинок».

Князівство Монако – друга найменша країна в світі після Ватикану!

Цікавий факт про Монако: загальна площа цієї крихітної країни становить близько 2 км кв!

Населення Монако складає 30 586 за даними липня 2010 року. Щільність населення є найбільшою в світі. На даний момент вона складає 15 293 чоловік на км. кв.

Офіційною релігією є католицизм, проте конституція передбачає свободу інших релігій.<

Цікавий факт Монако: в князівстві проживає більше 80% іноземців, які, як відомо, не платять податки, отже, Монако – рай для багатіїв!

Офіційною валютою є Євро, яке було введено в 2002 році. Цікавий факт про Монако: князівство не має військово-морського флоту і військово-повітряних сил, але є невелика армія, якщо це можна так назвати. Кількість солдатів у цій «армії», становить трохи більше 100 чоловік!

Top