Ви тут
Головна > Світ > Цікаві факти про павуків

Цікаві факти про павуків

Більшість людей бояться павуків. Вони видаються їм чи не найжахливішим творінням природи. Між тим, павуки – дуже цікаві істоти.

Ось, наприклад, цікавий факт про павуків. Дуже велика кількість людей вважає, що павуки – це комахи! Однак, павуки – не комахи. Павуки відносяться до членистоногих і до класу павукоподібних тварин. Отже,  павук – це тварина.

На око павука від комахи можна відрізнити, наприклад, за кількістю ніг – у нього їх чотири пари, у той час як у комах, зазвичай три пари. Також у павуків немає вусиків.

Тіло павука завжди складається з двох частин – головогрудей і черевця. А ось очей у різних павуків може бути від двох до дванадцяти. Але зазвичай їх вісім.

У Нідерландах приблизно 5000 млрд павуків. Це при тому, що площа цієї країни становить 36150 квадратних кілометрів, а населення – всього п’ятнадцять мільйонів чоловік. Дивовижний факт: якби павуки харчувалися людьми, то з’їли б їх усіх дня за три. На щастя, павуки переважно харчуються комахами.

Людину ж павуки кусають в основному, тільки у випадку оборони.

Зате деякі люди їдять павуків. Так, наприклад, цікавий факт про павуків – павуки-птахоїди в смаженому вигляді вважаються справжнім делікатесом у Камбоджі.

Top