Ви тут
Головна > Лайфстайл > Цікаві факти про поцілунки

Цікаві факти про поцілунки

Цілувати кохану людину – надзвичайно приємний процес. Не дивно, що поцілунок залишив у людській історії величезний слід. Приміром, дослідженнями поцілунків з 1981 року займається Всесвітній комітет охорони здоров’я при ООН, а американець А. Е. Вольфрам з Міннесоти поставив офіційний рекорд з поцілунків за одиницю часу. За вісім годин любитель цілуватися встиг зацілувати аж 8 001 людину!

Англійське слово «поцілунок» походить від англійського «cyssyan», може навіть від прото-німецького «kussijinan» або «kuss», які, найімовірніше, асоціюються зі звуком під час поцілунку.

Ми знаємо, що кінчики наших пальців надзвичайно чутливі через високу концентрацію нервових волокон, але губи більш чутливі в сотні разів! Довгий поцілунок збільшує частоту серцевих скорочень до 110 ударів за хвилину. Часті поцілунки навіть мають лікувальний ефект – вони здатні полегшити алергічні реакції організму, зменшити ризик інфаркту та рівень холестерину в крові.

Під час поцілунку чудово тренуються м’язи обличчя, завдяки чому попереджається утворення зморщок. До речі, трихвилинний поцілунок спалює 12 калорій. Під час поцілунку ви обмінюєтеся з партнером набором з трьохсот різноманітних бактерій, але майже всі вони є безпечними для організму.

Світовий рекорд з тривалості поцілунку поставила пара з Чикаго. Вони цілувалися більше 17 діб підряд! А перший поцілунок у кіно був відзнятий ще в далекому 1886 році Томасом Едісоном. Фільм тривав всього 30 секунд і мав назву «Поцілунок».

Але найбільшу кількість поцілунків здійснюють…буддисти! Під час паломництва до гори Кайлаш середньостатистичний буддист цілує землю більше аніж 30 тисяч разів.

Цікаво, що в часи Середньовіччя чоловік, що поцілував жінку привселюдно був зобов’язаний на ній одружитися. В Неаполі щодо цього діяли найсуворіші закони: за поцілунок на вулиці можна було потрапити до в’язниці або й взагалі позбутися голови.

Поцілунок в кінці весільної церемонії можна віднести до давньоримської традиції, де поцілунки використовувалися як ритуал затвердження шлюбного контракту.

Відомий випадок, коли жінка в Китаї частково втратила слух в результаті розриву барабанної перетинки після пристрасного поцілунку зі своїм бойфрендом.

Інший цікавий факт про поцілунки: існує ціла наука про поцілунки під назвою філематологія!

Губи в 100 разів чутливіші, ніж кінчики пальців. Навіть геніталії не мають такої чутливості, як губи.

Приблизно дві третини людей схиляють голову вправо, коли цілуються. Деякі вчені припускають, що цей факт про поцілунки пов’язаний з положенням плоду в утробі матері.

Найбільш важлива м’яз для поцілунків, це кругова «oris», відома також як цілувальний м’яз, що дозволяє губам «кривитися».

Французький поцілунок передбачає залучення всіх 34 м’язів обличчя. А ось звичайний «цьомчик» залучає лише два м’язи.

Top