Ви тут
Головна > Світ > Цікаві факти про спорт

Цікаві факти про спорт

З кожним роком в Україні заняття спортом стають все популярнішими: відкриваються потужні спортивні центри і фітнес-клуби, та й люди самі усвідомлюють, наскільки важливо тримати себе в хорошій фізичній формі. Сьогодні Енциклопедія Корисного розповість вам кілька цікавих фактів про різні види спорту.

Чи знали ви раніше, що до 1900 року такий звичний для нас бокс був незаконним? Певно, що ні! Крім того, найпопулярнішим спортом у кінематографі також є бокс, вочевидь, через його видовищність. Боксер Майк Тайсон за свою професійну кар’єру провів 51 матч, причому в 21 випадку він відправляв свого суперника в нокаут ще в першому раунді.

Як ви гадаєте, в якому виді спорту була зафіксована найнижча і історії спорту швидкість? Як не дивно, це … перетягування каната! Швидкість змагань з перетягування каната 12 серпня 1889 року становила 1, 35 км/год.

Американці славляться дивакуватими соціологічними дослідженнями. Так от, згідно з даними Detroit Free Press, 68% професійних хокеїстів хоча б один раз за свою кар’єру лишили на льоду … свій зуб!

Ви, певно, не раз дивилися Олімпійські ігри і звернули увагу на різноманіття спортивних змагань і країн, але лише дві країни за всю історію ігор брали постійну участь у них від самого початку.

Дещо цікаве про м’ячики. Американці просто шаленіють від м’ячиків для гольфу, тому щорічно витрачають на них 630 млн доларів! Цікаво, але до 1850 року м’ячики для гольфу виготовляли зі шкіри і набивали пір’ям. М’ячик для настольного тенісу важить усього 2,5 грами.

Сподіваємося, знаючи стільки цікавих фактів про спорт, тепер вам буде значно веселіше проводити час у спортивному залі чи на тренуваннях. Отже, приємних та продуктивних вам занять спортом!

Top