Ви тут
Головна > Лайфстайл > Цікаві факти про Стіва Джобса

Цікаві факти про Стіва Джобса

Засновник Apple потрапив у Книгу рекордів Гіннеса як директор із найскромнішою зарплатою в світі за офіційними документами, зарплата Джобса становить 1 долар на рік.

Стів Джобс завжди вирізнявся самовпевненістю. Коли в 12 років у нього закінчилися радіодеталі, він подзвонив Вільяму Хюлету (тому самому з Hewlett-Packard) і попросив допомогти придбати потрібні деталі: “Мене звати Стів Джобс, і я хотів би знати, чи є у Вас запасні частини, які я міг б використати для складання лічильника частоти”. Поспілкувавшись з хлопчиком, Вільям вислав йому все необхідне і запросив в свою фірму попрацювати на канікулах.

Перебуваючи на посаді голови ради директорів Apple, Джобс подав заявку на участь у польоті на космічному кораблі “Челленджер”. Йому відмовили, можливо, не вистачило заслуг або здоров’я, а 28 січня 1986 року “Челленджер” вибухнув на 73 секунді польоту.

Стів Джобс вже багато років є фанатом Beatles. Крім того, він любить класичну музику, особливо Баха. Уважно стежить за творчістю Барбари Стрейзанд, часто відвідує концерти та інші заходи з її участю.


Стів Джобс захоплюється подорожами та велосипедними прогулянками, а також є послідовником дзен-буддизму.

Стів Джобс водить автомобіль (Mercedes SL55 AMG) без номерних знаків і завжди паркується на місцях для інвалідів. Навіть ходять чутки, що Стів використовує штрих-код замість знаків. Штраф за їзду без номерів – 250 $.

Під час роботи над проектом Macintosh Стів Джобс встановив на даху офісу піратський прапор як символ відкритого суперництва з командами, які працювали тоді над розвитком комп’ютерів Lisa і Apple II.

Top