Ви тут
Головна > Світ > Цікаві факти про Тайвань

Цікаві факти про Тайвань

taipei-taiwanТайвань – райський острів, що приносить задоволення туристам та радість місцевим жителям. Людина яка відпочиває у Тайвані навіть не здогадується скільки сюрпризів ховає це місце, скільки фактів і історій їй можуть розповісти історики та місцеві жителі.

Отже, пропонуємо вашій увазі кілька цікавих фактів про Тайвань.  Цей острів являється одним із самих густонаселених місць на землі. За площею Тайвань перевищує площу Бельгії, а на 32260 кв. км земної ділянки Тайваню припадає 23 мільйона осіб. Тайвань має один з самих низьких рівнів народжуваності у світі і в той же час є високоурбанізованою державою. Ця країна займає 71 місце в світі по міграції.

Ще дещо цікаве про Тайвань. Тайвань займає 5 місце по кількості золотовалютних запасів, пропускаючи вперед Китай, Японію, Россія и Саудівську Аравію. Тайвань є малоетнічною державою. На території  проживає 98% китайців, ще 2% припадають на місцевих аборигенів.

Цікаво знати, що офіційною мовою Тайваню є китайська мова, а особливо діалект з китайської мови – хакка. Але більшість старших людей знають і тайванські мови. Тайвань рахується країною яка використовує китайські ієрогліфи, що є дуже складними для написання.

В Тайвані військова служба обов’язкова і для жінок, але вони це можуть зробити не в військових частинах, а в державних закладах.

В плані спорту Тайвань також різностороння країна, адже вона приймала участь і в зимових і в літніх Олімпійських іграх, а національним видом спорту рахується бейсбол.

Тайбей – столиця Тайваню, а також столиця культури і мистецтва Азії. Саме в цьому місті знаходяться одні з самих найвідоміших азійських музеїв в яких знаходиться одна з найбільших колекцій східного мистецтва.

Фільми Тайваню − одні з найзнаменитіших в світі. За цим Тайвань подібний на США, Францію та Італію. В країні є 5 національних каналів та близько 70 приватних.

До речі, згодом, після Холодної війни, Тайвань став однією з найрозвиненіших країн третього світу  у економічному плані.

І наостанок ще один цікавий факт про Тайвань: тайванці дуже привітний народ, що готовий допомогти туристу у невідомій для нього ситуації. Якщо є питання, у тайванців існує безліч англомовних ресурсів, де дадуть відповідь на всі питання.

Підготувала Яніна Запотічна

Top