Ви тут
Головна > Світ > Цікаві факти про Веди

Цікаві факти про Веди

vedyОстаннім часом ми часто чуємо це слово – “веди”. Що ж воно означає? Якщо коротко, то Веди – це знання. Це слово походить від “відати”. Тобто Веди – це знання про будову того світу, в якому ми з вами живемо. Вони дають нам розуміння істинної природи людини, Бога, змогу проникнути в суть навколишнього світу, про стосунки з іншими людьми, оточуючим світом та Богом. Сьогодні ми розповімо вам дещо цікаве про Веди.

Веди не пов’язані із жодною релігією чи нацією, адже багато хто, почувши це слово, згадує чомусь про Індію. Це – Небесна Духовна Мудрість, що існувала завжди й ніколи не зникне.

Багато народів зараз намагаються присвоїти собі ці писання. Уже виникли й монгольські веди, японські, індійські. Але, ще раз, Веди не мають ніяких зв’язків з будь-якою нацією.

Ще декілька тисяч років тому Веди були дуже поширені, тому зараз можна помітити деяку спорідненість із слов’янською культурою. Багато релігійних течій беруть свій початок саме із цього Знання.

Звідки ж взялися Веди? Веди були записані понад 5 000 років тому мудрецем В’ясадівою. У них можна дізнатися про будь-що. Наприклад, про архітектуру розповідається у Стхапат’яведі, хімія – Расаяна-шастра, медицина – Аюр-Веда, юриспруденція та політика – Ману-самхіта.

Веди також називають  шрутами.

У Ведах задовго до нашого часу були описані ті винаходи, що лише нещодавно були відкриті людством. Це і викликало такий великий інтерес до них.kannada_manuscript2

Наприклад, у Ведах описується біля вісімдесяти видів ядерної зброї тоді, як зараз нам відомо всього-на-всього декілька. Також у ті часи було відомо про антиматерію – про це свідчать записи про чорні діри. Тому, як можна уявити, наші предки не просто мали уявлення про такі точні науки, як квантова фізика, молекулярна фізика.

Які ще цікаві факти нам відомі про Веди? У писаннях Вед детально розповідається і про будову клітини, про поділ якої на три частини дізналися тільки в минулому столітті. Це ж і стосується кількості хромосом, про що ми дізналися тільки у  1890 році.

Багато у ведичній літературі присвячено подорожам у космос. Детально описуються вони, їхні способи. До речі, опис літальних апаратів дуже схожий з тими, якими ми описуємо НЛО.

Що ж у Ведах ми можемо дізнатися про точні науки? Теорема Піфагора, десяткова система, поняття «нуль», тригонометрія, від’ємні числа.

У Ведах записано і те, що серце дитини починає битися на другому місяці вагітності. Сучасні люди ж про це дізналися лише в 1972 році завдяки Робінсону. Різні види штучного запліднення описувалися в Майтрані Упанішаді. Для порівняння, ми про таку можливість довідалися лише в 1972 році.

Як розповідається у писаннях, майстрам Вед вдавалося відновити майже всю втрачену кінцівку. Тобто про протезування було відомо ще давно. Але способи протезування у часи Вед набагато перевищують не просто технології, а й взагалі будь-яке уявлення про це корисне відкриття.

Top