Ви тут
Головна > Світ > Цікаві факти про Японію

Цікаві факти про Японію

Японія – незвичайна та загадкова країна. У зв’язку з нещодавніми трагічними подіями світовий інтерес до Японії значно підвищився. Енциклопедія Корисного пропонує вам дізнатися про Японію кілька цікавих фактів.

Якщо вам коли-небудь доводилося бачити японські гроші, то ви не могли не звернути увагу на зображення чоловіків на них, які мають густу рослинність на голові та обличчі.

А все тому, що в Японії вважається, що такі банкноти важко підробити. До речі, ви можете завантажити тут всі японські банкноти одним файлом.

У всіх країнах світу ми звикли бачити зелене світло світлофора, але Японія вирізнилася і тут! Японський “зелений” сигнал – синій. Так склалося традиційно, що синій колір означав дозвіл на дію.

Хоча ми звикли до назви японської валюти – “ієна”, але насправді самі японці називають свої гроші “ен”. Ієна – це трансформація слова через невірний переклад іноземців.

Як ви гадаєте, яку нагороду отримує японський сумоїст-переможець? Гроші? А от і ні! Цікавий факт –  щасливчика нагороджують…річним запасом бензину, яловичиною (еквівалент одній корові), запасом коли на цілий рік і грибами сіітаке.

Дізнатися більше про Японію ви можете ось тут.

Top