Ви тут
Головна > Світ > Цікаві ідеї упаковки подарунків

Цікаві ідеї упаковки подарунків

Вже зовсім скоро на нас очікує цілий букет різноманітних свят: День святого Миколая, Новий Рік, Різдвяні свята, День святого Валентина та ін. Перед кожним святом нам так хочеться порадувати наших рідних та близьких милими презентами. Але з кожним роком вигадати оригінальний дарунок стає все складніше. Саме тоді наша увага зміщується від «що подарувати» до «як подарувати».

Сьогодні на сторінках Енциклопедії Корисного ми поговоримо про оригінальну упаковку подарунків. Найприємніше, коли подарунок створений власноруч, адже тоді він неповторний та особливий. Та що, як ані фантазії, ані здібностей для цього немає? Спробуйте зосередити свою увагу саме на упаковці подарунку, адже це зовсім не складно і з таким завданням впорається навіть дитина.

Передусім зробіть невеличкий запас матеріалів для упаковки подарунків: подарунковий папір, бантики, стрічки (паперові та текстильні), бусинки, двосторонній скотч тощо.  А тепер подумайте, як найкраще упакувати той чи інший подарунок. Скажімо, якщо ви даруєте подрузі аксесуар для волосся та хустинку, то хустинку можна розглядати  одночасно як обгортку та частину подарунка.

А тепер поговоримо про конкретні прийоми упаковки подарунка. Найпростіше – оформити подарунок у формі «торбинки». Для цього слід покласти подарунок у центр шматка паперу для упаковки, підняти краї, акуратно зібрати їх та прикрасити стрічкою. Або ж можна пошити торбинки з яскравої тканини та упаковувати подарунки в них.

Якщо ж ви підготували для кола близьких однотипні солодкі подарунки (цікаве печиво чи солодощі), ви можете їх оформити у скляний посуд оригінальної форми та декорувати його стрічками, наліпками та іншими декоративними елементами. Щоправда, такий варіант можливий за умови наявності підходящої тари на господарстві.

Якщо ви даруєте книгу або ж подарунок у прямокутній чи квадратній коробці – його можна упакувати у подарунковий папір за наступною схемою:

Для такого варіанту упаковки подарунків скористайтеся двостороннім скотчем, закріплюючи ним кожен крок, щоб папір не сповзав.


Словом, у оформленні подарунків вас обмежує лише ваша фантазія! А щоб вона вас не обмежувала, пропонуємо переглянути підбірку цікавих варіантів упаковки подарунків.

Top