Ви тут
Головна > Світ > Цікаві місця Естонії

Цікаві місця Естонії

Коли йде мова про Естонію, то відразу згадуєш вислів “маленька, але гарненька”, який якнайточніше характеризує  її. Адже на мізерній території − площа дорівнює площі Одеської області − сконцентровано тисячі визначних місць. В деяких більших в рази країн не нарахується стільки ж. Тому визначити найкращі місця Естонії дуже важко. Але на основі відгуків туристів, ми склали рейтинг найцікавіших, вартих вашого часу і уваги.

До таких відноситься Замок у Раквере, який був збудований ще в 13 столітті Генріхом Латвійським. Спочатку цей могутній замок був лише дерев’яною фортецею, але з часом добудовувались і перебудовувались нові приміщення.

Чому саме цей замок такий популярний? Все це через гарно продуману систему відвідування − все для туристів. В цьому замку всі речі можна тримати в руках, спробувати ними покористуватись і сфотографуватись. Особливо захопливі відгуки у туристів про кімнату тортур та винний льох, про кімнату алхіміка та астролога. Також на цьому місці можна і скоштувати оригінальні середньовічні стави, які готуються в оригінальній харчевні. І все це коштує лише 10€!

Лахемааський національний парк. Чим може бути цікавим парк в Естонії? Та хоч тим, що площа його до 800 км2! І вся ця площа парку заповнена історичними будівлями, музеями, старовинними садами та ландшафтними куточками. Також, саме на території цього парку можна побачити на власні очі як жили естонці багато років тому. Так як територія величезна, то в парк бажано приїхати на машині або велосипеді, адже відстань від цікавих місць дещо довга і виходити ногами її не вдасться.

Озеро Каалі. Лише декілька десятиліть тому вчені дійшли остаточного висновку як саме утворилось це містичне, з безліччю легенд озеро. Одна з них говорить, що це озеро − слід велетня Сууру Талу. Але провівши дослідження вияснилось, що ця “містична калюжа” (як її називають місцеві) утворилась внаслідок падіння метеориту. Живиться це озеро виключно дощовою водою, і коли погода суха і жарка, то від озера залишається зелене болото.

Острів Кіхну. Це один етнічний центр Естонії. Але він не спеціально створений для туристів, а автентичний і досі діючий. Саме на цьому острові живуть люди (їх 600) як 200-300 років тому. Так звані аборигени і в 21 столітті носять національне брання і займаються ремеслами. Особливо цікаво на острові у великі християнські свята. Адже тоді можна ще й познайомитись з естонськими традиціями.

Маяк Кипу. Цей маяк особливий, він працює з 1649 не зупиняючись! Уявіть собі майже 350 років невтомної праці пройшов маяк Кипу. Кожного року подивитись на цього роботягу приїжджає 30 000 тисяч туристів. Висота маяка 36 метрів, а височіє він на стометровому пагорбі, що дає змогу морякам бачити світло за 35 морських миль. Крім самого маяка тут можна подивитись і на інші споруди, які входять до одного архітектурного ансамблю.

Звісно Таллінн. Як же ж без столиці країни. Як будь-яка столиця європейської країни, Таллінн − концентрація історичних будівель, пам’яток та монументів. І щоб всіх їх оглянути, мабуть, самого життя не вистачить. А виділити щось окремо просто неможливо! Тож потрібно самому приїхати і відвідати те, до чого лежить душа.

Підготувала Гордієнко Тетяна

Top