Ви тут
Головна > Світ > Цікаві місця Києва

Цікаві місця Києва

kiev-miniature-vokzalЯкщо усі традиційні туристичні місця Києва вам вже відомі, але ви прагнете відкрити в Києві нові і цікаві місцинки, то беріть карту і позначайте, куди вам потрібно піти.

“Київ у мініатюрі”, пр-т Броварський,9В

Любили в дитинстві історію про Гулівера? Тоді маєте гарну можливість відчути, як це – бути в його шкірі. Адже в цьому парку є безліч визначних місць Києва, його головні святині, але все це розміром до півметра!

Музей сновидінь, вул. Чигоріна, 55

Ще одне цікаве місце Києва. Якщо пам’ятаєте, що вам наснилося цієї ночі, і щиро вірите, що це щось та й означає, то вам сюди! Адже тут не лише розшифрують ваш сон, а й можуть провести сеанс психоаналізу. Тут також є сховище для сновидінь, виглядає воно як бібліотека, де в кожній із книг записані чиїсь сни.

Найстаріший міст столиці, вул. Кудрявська/Вознесенський узвіз

Міст збудували  в далекому 1897 році, проектував його відомий в Києві архітектор Безсмертний. Однак зараз від цієї споруди залишилися здебільшого руїни. Він хоч і тримається купи, однак повністю в аварійному стані.

Форт на Лисій горі

b9c8bba-9Це остання фортифікаційна споруда столиці. Почали його будівництво в 1872 році, спершу тут розміщували казарми для солдат, згодом фортеця служила складом для вибухонебезпечного піроксиліну.

До слова, в 1918 році тут таки стався вибух, про нього навіть Булгаков писав в своїй “Білій гвардії”. Згодом тут тримали політв’язнів, мало хто з яких вийшов звідти живими. На згадку про ті часи там досі є їхні передсмертні надписи на стінах.

Бабин Яр, ст. “Дорогожичі”

Бабин Яр – унікальне і цікаве місце столиці. Це водночас і парк відпочинку, і меморіал і… кладовище. В 1941-1945 роках тут загинули десятки тисяч людей. Євреї, цигани, оунівці, священики. На території парку розмішені декілька десятків пам’ятних знаків, серед них – скульптури в пам’ять про розстріляних дітей, пам’ятник Олені Телізі, яка загинула тут разом із чоловіком, єврейська менора та багато інших.

Автор: Ірина Сонячна

Top