Ви тут
Головна > Світ > Цікаві професії Голлівуду

Цікаві професії Голлівуду

kaskaderМабуть, кожен з нас мріяв потрапити до Голлівуду, хтось просто як турист та палкий шанувальник зірок кіно та музики, а хтось хотів опинитись на місці цих зірок. Тільки уявіть, що ви знаходитесь серед найзнаменитіших людей світу, що охоче дають вам свій автограф, ваші улюблені актори фотографуються з вами та дарують вам свою щиру усмішку. Отже, сьогодні ми поговоримо про цікаві професії Голлівуду.

Більшість людей звертає увагу на найзнаменитіші професії Голлівуду, наприклад  такі як актори, сценаристи, режисери, оператори та інші, але не всі згадують про інші цікаві професії людей, що також причетні до сфери кіно та музики.

Професія каскадера

Однією з таких професій вважається професія каскадера. Головною задачею каскадера є заміна актора на екстремальній ноті зйомок. Падіння з будівель,  битви на мечах, і найбільш поширене − польоти і падіння − це справа фахівців-каскадерів. Існує кілька великих шкіл підготовки каскадерів, хоча очікується, що більшість з цих людей починають з якої-небудь спеціальної підготовки. Люди з цією професією повинні бути витривалими до будь-яких складних задач.

Люди в залі

cinemaЩе одною дивною професією Голлівуду можна назвати роботу “підсадної качки”. Їх задача полягає в заповненні кінозалів та важливих заходів людьми. Адже ніхто не хоче бачити пустий кінозал на прем’єрі нового фільму. Необхідність заповнити місця в залі для глядачів привела до появи агентств щодо заповнення місць у залі. Навіть найбільші церемонії такі як Оскар, не цураються наймати людей, яким не можна пити, їсти або розмовляти зі знаменитостями. Оскільки ця робота вважається волонтерською, вона не є оплачуваною.

Стажер

Стажер – ще одна незвична професія Голлівуду. Звичайний стажер на кіностудії приходить на роботу першим і йде останнім, він виконує різноманіття дрібних завдань. Ця робота вважається неоплачуваною, оскільки  для багатомільйонних компаній абсолютно нормальним є використання безкоштовної праці працівників, яких через кілька місяців виганяють і замінюють новими людьми.

Агент для актора

Ще одна цікава професія, що існує у Голлівуді – агент. Актори чи акторки, що не мають часу на перегляд кастингів у різноманітні фільми, наймають агентів. Ця людина повинна бути товариською та мати багато знайомих у сфері кіно. Задача агента полягає в знаходженні різноманітних кастингів для свого клієнта та у його розкрутці у сфері кіно та музики.

Підготувала Яніна Запотічна

Top