Ви тут
Головна > Світ > Цікаві розіграші на 1 квітня

Цікаві розіграші на 1 квітня

1. Розіграш з нитками. Якщо в кімнаті колеги або сусіда по гуртожитку двері відчиняються назовні, то можливий такий розіграш. Потрібно з’єднати різноманітні предмети: книги, ручки, легкі меблі і т.д. за допомогою ниток з ручкою дверей. «Жертва» відчиняє двері, і всі предмети вилітають зі своїх місць. Повний розгром!

2. Розіграш із коробкою. В аудиторії, де зараз розпочнеться лекція, поставити невелику коробку на високе (вище людського зросту) місце, наприклад, на шафу. У коробці повинен бути верх і не повинно бути дна. Ззовні наклеїти яскравий, здалеку помітний напис – наприклад, «секс», «презервативи» – і заповнити коробку конфетті.

Викладач входить в аудиторію, бачить коробку із зухвалою назвою і що робить? Звичайно ж, знімає її з шафи. А коробка ж без дна!

3. Розіграш із табличками. В установі, де багато відвідувачів, розмістити табличку із вказівкою туалету на дверях абсолютно іншого приміщення. Бажано, щоб працівники, що знаходяться в цьому приміщенні, як можна рідше виходили назовні – так довше висітиме табличка, і тим довше працівники спостерігатимуть неймовірно здивованих відвідувачів.

Особливо буде весело, якщо розмістити вказівник до жіночого туалету. Можна виготовити кілька стрілок вказівників, щоб люди швидше знаходили дорогу до псевдотуалету. Можна замість напису «туалет» використовувати напис «буфет» – працівникам доведеться дуже багато разів пояснювати, що тут не буфет, а наприклад, лаборантська.

4. Розіграш з мотузкою. Узяти довгу мотузку і знайти невеликий будинок, що стоїть осторонь. Першого ліпшого попросіть потримати кінець мотузки. З іншим кінцем мотузки ідіть навколо будинку і, обійшовши майже повністю, попросіть іншу людину потримати вже цей кінець мотузки.

Попросіть сильно натягнути мотузку і йдіть собі. Що виходить? Ці люди один одного не бачать, їм заважає кут (ви бачите їх обох), і мотузку вони кинути не можуть – адже їх попросили потримати. Чим це скінчиться?

5. Розіграш по телефону. Якщо у вашому колективі з’явилася нова молоденька секретарка – розіграйте наївну колегу. Хто-небудь із сусідньої кімнати телефонує їй і якомога серйознішим голосом повідомляє про те, що це оператор телефонної станції, і зараз з метою очищення дротів по телефонному каналу буде подана гаряча пара під тиском.

Тому потрібно дуже швидко закутати всі телефонні трубки в офісі поліетиленом або папером (або покласти їх на підлогу). Найголовніше – вимовити це серйозно і швидко. Ну і секретарка повинна бути достатньо довірливою.

Смішного вам першого квітня!

Comments are closed.

Top