Ви тут
Головна > Світ > Цікаві закони США

Цікаві закони США

Про американське судочинство нам доводилося чути чимало цікавого, адже США – це країна неймовірних законів, які особливі для кожного штату. Для вас Енциклопедія Корисного зробила підбірку найкумедніших законів США.

Ви матимете неабиякі проблеми із законом у штаті Алабама, якщо будете носити морозиво в кишенях, відвідувати церкву з наклеєними вусами та солити … залізничну колію. Неприємності з поліцією вам загрожуватимуть на Алясці, якщо ви будитимете ведмедя, аби пофотографуватися з ним, кидатимете з літака живого лося чи поїтимете лосів спиртним.

Закони Техасу здивували нас чи не найбільше! У цьому штаті, приміром, законом заборонено робити більше трьох ковтків пива стоячи і стріляти по буйволах з другого (!) поверху готелю. Ходити босим у Техасі можна лише придбавши за $5 спеціальний дозвіл. Але ці закони були прийняті достатньо давно. А як щодо нових законів?


Виявляється, зловмисник перед скоєнням злочину зобов’язаний повідомити свою майбутню жертву про свої наміри! Та ще й не пізніше, аніж за 24 години до «розправи». Законодавцям цього видалося замало і вони додали пункт про подробиці майбутнього вбивства.

Виходить, зловмисник має написати жертві щось на зразок: «Я збираюся вбити вас завтра пострілом з пістолета у серце». Порушення цього закону у суді розглядається як обставина, що поглиблює провину злочинця.

Що ви робите, коли у вас перегорає лампочка? Очевидно, що замінюєте її на нову! Але у штаті Вікторія закон забороняє це робити. Замінювати електричні лампочки навіть у приватних будинках тут можуть винятково професійні електрики. Також не ризикуйте на території цього штату з’являтися в неділю після дванадцятої години дня у рожевих штанцях. Закон за вами слідкує!

Якщо ви чоловік і любите підморгувати незнайомкам – облиште ці витребеньки у місті Оттумва, що в Айові. Матимете проблему з законом! Якщо ж у вас є лев – навіть не думайте прогулятися зі своєю кішечкою до театру у Балтиморі (штат Меріленд).

Енциклопедія Корисного бажає вам не порушувати закон ані у США, ані в Україні і спати спокійним міцним сном!

Comments are closed.

Top