Ви тут
Головна > Техно > Цілющі властивості піраміди

Цілющі властивості піраміди

piramidaКілька сотень років у світі не вщухають суперечки щодо приналежності, віку, технологій створення споруд конусовидної форми. Піраміди, що їх зводило людство протягом багатьох тисячоліть, так і не відкрили усі таємниці минулого сучасникам, а те, що схожі зведення помічено й на Марсі, тільки додає спорудженням загадковості.

Серед версій щодо мети зведення пірамід є й така, що пояснює їх появу на землі космічною природою. Також фігурує теза, що піраміди на землі слугують таким собі передатчиком інформації у космос. Останнє твердження виглядає доволі фантастично, але ніхто поки не довів, що воно не має права на існування.

А от що вже вдалось із стовідсотковою впевненістю гарантувати так це те, що піраміди мають цілющі властивості і ними гріх не скористатись. Тому сьогодні ми детально зупинимося на цілющих властивостях пірамід.

Результати лабораторних досліджень свідчать, що всередині пірамід мікроорганізми перестають розмножуватись, тобто, у них можна доволі тривалий термін зберігати продукти без заморожування. Раніше від сучасників це дізнались селяни на слов’янських територіях, які зберігали харчі не в холодних погребах, а на пірамідального вигляду горищах.

Підприємливість предків взяли на замітку болгарські науковці, то ж європейцям наполегливо рекомендують створювати спеціальні овочесховища саме конусовидної форми, у яких можна тривалий час зберігати, а ще й сушити овочі та фрукти.

Зворотну консервації дію піраміди розповсюджують на рослини. Всередині конусу вони зростають швидше і в них частіше відбувається період цвітіння. А у 1970-1990 рр фахівці від науки у Франції погодились, що під дією пірамідальної форми рідина може змінювати фізичні властивості, тобто є шанс за допомогою геометричного конусу здешевити очистку води.

Доведено, що пірамідальні конструкції підвищують кислотно-лужний баланс рН та позбавляють H2O непотрібних домішок. За допомогою піраміди можна убезпечитись від електромагнітного випромінювання обчислювальної техніки. Ось такі цікаві властивості мають піраміди.

Різновиди випромінювання єгипетських пірамід найактивніше досліджували вчені-єгиптологи у 60-тих роках. Їх напрацювання дозволяють стверджувати, що існує кілька видів променів, дія яких різниться. Одні з них можуть руйнувати ракові клітини й знищувати мікроби, інші − омолоджувати й зцілювати організм, позитивно впливаючи на імунну систему тощо.

Треба сказати, що цілющі властивості пірамід як сакральних споруд в Єгипті, Бразилії, Перу і фрактальних пірамід, які люди створюють з мінералів, а також зведень конусовидної форми, досконало не вивчені. Порядок їх дії і впливу на живі організми − широке поле для досліджень сучасних світил науки й майбутніх поколінь, адже знання людей про піраміди схожі на теж таки конусовидної форми айсберг: можливо, й третини не вивчено, та вагома їх частка, безсумнівно, поки що захована у нетрях незвіданого.

Підготувала Олеся Товт

Top