Ви тут
Головна > Світ > «Цифрова фотографія» від Скота Келбі

«Цифрова фотографія» від Скота Келбі

В наш час чимало людей захоплюється мистецтвом фотографії. З кожним роком різноманітна фототехніка стає все більш доступному пересічному фотолюбителю. Але не кожен має змогу відвідувати дорожезні фотокурси та вчитися у досвідчених фотомайстрів.

Неабияк допоможуть вам в опануванні мистецтва фотографії книги, що дуже зручно. Хоча ви навряд будете читати від початку до кінця книгу з монітора, та принаймні задарма зможете ознайомитися з її змістом та опанувати окремі розділи, необхідні вам на певному етапі фотографічної самоосвіти.

Сьогодні Енциклопедія Корисного пропонує вам одну з найкращих західних книг з фотографії – «Цифрова фотографія» Скота Келбі. В цій книзі ви знайдете секрети професійних фотомитців, що допоможуть вам робити фотознімки надвисокої якості. Скот Келбі – визнаний майстер фотографії та автор багатьох книг, що принесли йому світову славу.

У книзі «Цифрова фотографія» ви не здайдете занудних академічних розділів теорії та зверхнього тону викладу. Простою мовою Скот Келбі описує конкретні дії, що сприяють отриманню швидкого та наочного результату. Книга поділена на тематичні розділи за жанрами фотозйомки: весільна, пейзажна, міська, спортивна та портретна.

Скот Келбі дає читачам точні дані діафрагми та витримки, які необхідні для отримання тієї чи іншої фотографії. Також автор не оминув увагою популярний графічний редактор Photoshop і ділиться секретами доведення фотографії до ідеалу.

Ця книга є особливо цінною для новачків та фотолюбителів, адже в ній ви не знайдете незрозумілих термінів та захаращеності технічними подробицями. Скот Келбі дуже точно описує, яку кнопку слід натиснути та які налаштування встановити і коли найкраще знімати. Книга «Цифрова фотографія» розкриє вам понад 200 професійних секретів фотозйомки!

Top