Ви тут
Головна > Світ > Туристичні місця Індонезії

Туристичні місця Індонезії

Індонезія розташована у північній Азії. Ця республіка четверта у списку найбільш відвідуваних країн світу. Вона має 17500 островів і є найбільш густонаселеною країною світу.

Острів Балі

Острів Балі став просто легендою райського відпочинку сучасного світу. Цей острів знаходиться в морі Балі, територія його 5 560 квадратних кілометрів. Балі близько 1 млн туристів на рік. Цей острів з прекрасними пляжами відомий і Таман Аюном – головним храмом королівства Менгві. На цьому острові можна побувати в ботанічному саду, що розташований в кратері вулкана!

Також туристам цікаво буде подивитись і Королівські могили і древній танець кетчак у храмі Улувату. А у священному озері Братан стоїть храм Пура Улун Дан. Оточений незвичайною фауною, він залишається незмінним місцем паломництва туристів.

Місцеві жителі дуже цінують саме озеро, за легендою, той, хто скупається в ньому, буде мати вічну молодість і залишиться здоровим, а богині озера Деві Дану регулярно підносять дари.
Гоа Гаджа – найдавніший храм Індонезії, що вирізьблений зі скелі.

Острів Ява

Острів Ява відіграє найбільшу роль у культурному, політичному і соціальному житті Індонезії, тому зрозуміло чому він є найзаселенішим островом світу! Найкраще на острові збереглися старовині храми, але не вони найдивовижніші! Ви побачите дивовижну природу по дорозі до них: зелені гори і долини, незвичайні трави і дерева.

Храми Індонезії

Комплекс храмів індуїстів і буддистів Прамбанан є всесвітнім спадком ЮНЕСКО. Найбільш ймовірно його побудували у X столітті. За легендою, коли принц запропонував освідчився дівчині, яка не хотіла за нього йти, бо думала, що він убив її батька. Вона сказала, що вийде за нього тільки, якщо він побудує храм із тисячею статуй за одну ніч. Коли було побудовано 999 статуй, дівчина попросила місцевих жителів запалити багато вогнищ, імітуючи таким чином схід сонця. Тоді принц прокляв її, і вона стала тисячною статуєю.

Збереженими давніми традиціями вас здивує приємно острів Сулавесі, а особливо провінція Тана-Тораджа. Для любителей екстриму пропонують відвідати незаселений острів Бутон з дивовижною флорою та фауною. Можна займатися дайвінгом у озері Манадо і подивитися на найбільших у світі метеликів на острові Суматра.

Підготувала Шевченко Олена

Top