Ви тут
Головна > Світ > Туристичні місця Пекіна

Туристичні місця Пекіна

china_080520120451_5Пекін – столиця Китаю, відомий своїми храмами він відіграє велику культурну роль не тільки в житті країни, а й світу. Це  культурний та політичний центр Китайської Народної Республіки.

Справжній турист просто повинен відвідати це місто. Пекін поєднує в собі і сучасну архітектуру і старовинну, що захоплює дух навіть туристу, який бачив багато цікавих об’єктів. Одним з таких місць є Храм Неба. У 1998 році цей храм було внесено до пам’яток світової спадщини.  Існує багато переказів щодо будівництво цього храму. Південна частина храму має квадратну форму, а північна − округла. Подейкують, що  саме коло символізує небесні сили, а сили Землі − квадрат. Сьогодні на різноманітні свята у храмі демонструють старовинні традиції та ритуали.

Також туристам пропонують відвідати Могили 13 імператорів Мінської династії. Це цілий комплекс мавзолеїв 13  імператорів династії Мін. Ці мавзолеї розташовані на одній ділянці, яка відгороджена від сторонніх очей стіною. Мавзолеї мають загальну «священну дорогу», що заставлена статуями тварин.

Одним з туристичних місць Пекіна, які обов’язково потрібно відвідати, є парк Іхеюань. Найбільший парк у Пекіні, що був колись імператорським двором. Парк складається з двох  частин − гори Ваньшоушань “гора довголіття” і озера Куньмінху. Також він прикрашений павільйонами, альтанками, терасами і звивистими галереями.

Пекінський океанаріум – найбільший океанаріум у всьому Китаї, також заслуговує на увагу туристів. Окрім морських тварин, відвідувачі можуть подивитися на шоу з дельфінами і морськими левами.Цей океанаріум також є найдовшим підводним тунелем в Азії.

Знаменита на весь світ Велика Китайська стіна проходить по північному Китаю, а на ділянці Бадалин проходить в безпосередній близькості від Пекіна. Довжина ж самої стіни від краю до краю − 2500 кілометрів.Висота стіни в середньому 6,6 м (на окремих ділянках до 10 м), ширина нижньої частини близько 6,5 м, верхньої – близько 5,5 м.Ця стіна стала символом об’єднаного Китаю.

Також, на мою думку потрібно відвідати Пекінський ботанічний сад. Тут росте близько 6 тисяч видів рослин , включаючи 2000 видів дерев і чагарників, 500 видів квітів і 1900 видів фруктових дерев і водних рослин, 1620 різновидів тропічних і субтропічних рослин, традиційних для Китаю.

Підготувала Яніна Запотічна

Top