Ви тут
Головна > Світ > Туристичні принади Італії

Туристичні принади Італії

imagesСучасне життя людей не можливо уявити без подорожей. Саме туризм допомагає нам розслабитись від напружених робочих буднів та поринути у новий незнаний світ. Місць для відвідувань дуже багато, але не всі запам’ятовуються на все життя, і не в усі хочеться повернутись.

Італія не входить в таку когорту туристичних місць. Італія – дивовижна, таємнича, не зрівняльна, неперевершена. До речі, з італійської це країна для телят.

Тож розберемося, чому Італія таємнича. Це все через катакомби, які розтягнулись на 150 км під мостовими. В сумі їх 67. Катакомби – місця зберігання таємниць стародавнього життя. Саме тут у минулому ховали християн, зберігали цінні твори мистецтва для захисту. Тому, збереження катакомб – головна ціль італійського населення. Не менш важливим є те, що на стінах одної з катакомб збережено старовинне зображення Ісуса Христа, що несе велику цінність в християнському світі.

Чому Італія неперевершена. Це єдина країна, яка має ідеальне поєднання клімату та географічного розташування. Її середземноморське узбережжя полонило не одне туристичне серце, яке з першого погляду закохалось в Італію. Не дарма Італія має статус найкращого курорту Європи. Багато хто ще й залишався на постійне проживання, бо не могли розлучитись з комфортом та неповторною атмосферою.
Так, саме неповторна атмосфера вносить свою лепту в дивовижність Італії. Тут з усіх боків тебе вітає сонце та привітність, теплі барви та усмішки, запахи піци та спагеті, сиру та вина. Італійська кухня вражає своєю вишуканістю. Це і свинина в сметанковому соусі, ніжна курятина та телятина з провансальськими травами, і морепродукти із Середземного моря. Тож голодними ви тут точно не будете.

Саме на вулицях Італійських міст присутній дух боїв гладіаторів, легіонерів та дух трагічного кохання юних Ромео та Джульєтта. Незрівнянні історичні цінності з нотками екстравагантності чекають на вас в Італії. Острів Сицилія – центр мафіозних угрупувань не тільки 18-20-х століть, а й сьогодення. Навіть зараз мафія контролює бізнес на острові.

Тож будьте впевненими, що ваш італійський відпочинок на все життя викарбується в пам’яті, і ви обов’язково захочете повернутись туди.

Підготувала Гордієнко Тетяна

Top