Ви тут
Головна > Світ > Українські виробники натуральної косметики

Українські виробники натуральної косметики

233original1432547220
Сьогодні ми можемо пишатися тим, що натуральна косметика від українських виробників, займає гідне місце на вітринах магазинів. А покупці, як ніколи, готові підтримати українського виробника. І не дивно, адже косметика виділяється більш високою якістю, ніж в іноземного конкурента. Причому переважно українські компанії працюють в середньому і низькому ціновому сегменті.

Українська косметика, в основному, виробляється з сировини доставленого постачальниками з-за кордону. А виробництво керується чіткими інструкціями, задекларованими ЄС щодо фармацевтичної промисловості. Часто українські вчені дивують унікальними розробками рецептів, які згодом використовуються та іноземними виробниками. А натуральна косметика, оптом, експортується за кордон.

А тепер давайте познайомимося з деякими українськими виробниками.

Vigor – натуральна косметика преміум класу. Для її виготовлення сировину привозиться з 85 країн світу! А до складу входить 97% натуральних біологічних активних складових. Якість цієї косметики дозволяє конкурувати із зарубіжними аналогами. Сертифікована ECOCER.

White Mandarin – виробник органічної косметики. Дивно, що вся лінія заснована на сакських грязі і солях, на пророслих зернах зернових та ефірних маслах високої якості. Сертифікат ECOCERT підтверджує якість і натуральність косметики.

ЯКА – натуральна косметика, яка на 100% складається з натуральних олій. Їх аромат покращує стан шкіри і стан людини, загалом.

Купальниця – суха натуральна косметика. Користувачі відзначають, що після застосування є відчутний результат. Косметика не містить синтетичних вітамінів,консервантів, ароматизаторів.

Georg BioSystems – косметика, що виробляється в Україні, але була розроблена разом з англійськими вченими. Продукт на 96% складається з натуральних компонентів, і відноситься до категорії еко-косметики. Флавони цибулі основна складова косметики, речовина, яка на клітинному рівні зволожує шкіру.

Біокон – українська косметика, яка вже 20 років на ринку. До її складу входить цілющий екстракт морської п’явки та інші натуральні компоненти. В асортименті близько 100 найменувань. Незважаючи на високу якість, ціна нижче середнього рівня.

У цей список можна додати ще багато українських виробників, які приємно дивують споживача якістю і ціною.

Ми ж купуючи косметику українського виробника, підтримуємо економіку країни і сприяємо її розвитку та процвітанню!

Top