Ви тут
Головна > Лайфстайл > Успішна соціалізація у суспільстві починається з сім’ї та школи

Успішна соціалізація у суспільстві починається з сім’ї та школи

Для успішної соціалізації дитини у суспільстві важливе значення мають відповідні навички, набуті нею у період розвитку та зростання. Такі навички здобуваються як у сім’ї, так і у школі, та будуть перенесені учнем у повсякденне доросле життя. Задля формування гармонійної особистості школа вдосконалює соціальні, культурні та побутові компетенції учнів та знайомить з основами життя суспільства. Рівень засвоєння таких знань можна перевірити, в тому числі, за допомогою дистанційної олімпіади.

Ініціатором її проведення виступає освітній портал «Всеосвіта», який підготував інноваційні завдання з різних предметів. Рівень виконання завдань стане показником компетентності учнів у гострих суспільно-політичних та соціальних питаннях та допоможе стимулювати їх до глибшого вивчення питань.

Альтернативна олімпіада охоплює наступні предмети:

  • Я у світі 3-4 клас;
  • Етика 5-6 клас;
  • Людина і світ 11 клас.

Для того, щоб взяти участь в інтелектуальному змаганні, команда учнів має бути зареєстрована на сайті. Це може зробити й один з батьків для своєї дитини. Реєстрація на сайті порталу займе кілька хвилин, а на вказану електронну адресу надійде детальна інструкція.

На сторінці відповідної олімпіади потрібно обрати предмет та вказати кількість учасників. Система підрахує розмір організаційного збору відповідно до кількості учасників та предметів. Також постійно оновлюється розділ з вебінарами https://vseosvita.ua/webinar

Розмір збору складає 20 гривень для кожного учасника однієї предметної олімпіади. Для сплати суми збору передбачено кілька способів: банківською картою, за допомогою інтернет-банкінгу, різних платіжних систем або на розрахунковий рахунок. Ознайомитися з ними детальніше можна на офіційному сайті організатора. Після внесення платежу користувач отримує персональний код учасника, який потрібно ввести разом з відповідями.

15 тестових запитань дистанційної олімпіади були підготовлені фахівцями та охоплюють матеріал шкільної програми. На відповідність програмі та складність їх перевіряють не лише методисти порталу, а й незалежні експерти спеціально створеної комісії. Це забезпечить прозорість та рівність умов для всіх учасників.

Виконувати завдання випробування можна двома способами: за комп’ютером та в класі. Виконання в онлайн-режимі триває 40 хвилин, тоді як у класі час регламентує вчитель.

Після введення останньої відповіді, на екрані з’являється результат учня разом з аналізом помилок. Це допомагає учневі уникати їх у наступних олімпіадах. Водночас, для завантаження через особистий кабінет, доступні й персональні документи для відзначення учасників та переможців. Подяку за підтримку власної дитини зможуть отримати й батьки.

Подібні предметні олімпіади проводяться з 27 предметів та мають на меті заохотити школярів до глибшого вивчення предмета та допомогти побороти страх участі у позашкільних випробуваннях власних сил.

Крім того, освітній портал «Всеосвіта» намагається підтримувати й педагогів, створивши умови для їх професійного розвитку.

 

Top