Ви тут
Головна > Дім > Утеплення мінеральною ватою

Утеплення мінеральною ватою

Сьогодні все більше людей замислюється про необхідність утеплення будинку — це дозволяє помітно скоротити витрати на енергоресурси, зробити будинок максимально комфортним, захистивши його від вогкості і цвілі. Існує безліч різних засобів для утеплення, але в даний час все частіше віддається перевага мінеральній ваті. Утеплення мінеральною ватою є по-справжньому універсальним. Цей інноваційний продукт має цілу низку безсумнівних переваг.

До їх числа варто віднести наступні характеристики, якими володіють дані утеплювачі:

  • Відмінний рівень пружності, який в кілька разів перевищує показники інших матеріалів. Завдяки цьому мінеральна вата не схильна до розтріскування і утворення тріщин, що зробить ваш будинок максимально теплим і комфортним.
  • При цьому мінеральна вата є досить жорстким матеріалом, відмінно тримає штукатурку на стінах будинку.
  • Мінеральна вата чудово монтується на приватному будинку, тримає конструкцію.
  • Відсоток запиленості мінеральної вати вкрай низький, що робить роботу з даним різновидом утеплювача в будинку більш комфортною.
  • Показники вологостійкості мінеральної вати вищі ніж у альтернативних матеріалів для утеплення. Завдяки цьому даний утеплювач відмінно протистоїть вогкості, захищаючи будинок від появи цвілі і грибка.
  • Для створення утеплювачів для будинку на основі мінеральної вати використовують виключно рослинні компоненти, які не передбачають наявності фенолформальдегідних смол. Це гарантує безпеку використання матеріалу для навколишнього середовища і людини.

Зважаючи на ці особливості, в даний час використання мінеральної вати при утепленні будівель є найбільш привабливим рішенням. Це відмінний матеріал, що дозволяє якісно утеплити будинок. Існує кілька способів утеплення будинку мінеральною ватою. Утеплювач можна встановлювати зовні і всередині приміщення. Утеплення стін будь-яким із способів має свої переваги і технологічні особливості. Використання мінеральної вати в якості внутрішнього утеплювача зменшить площу будинку, однак монтувати утеплювач зсередини набагато простіше і дешевше. Який би спосіб утеплення стін в будинку мінеральною ватою ви не вибрали, важливо пам’ятати про те, що використання теплоізоляції призводить до збільшення товщини стіни десь на 20 см. Це вимагає збільшення довжини і ширини відливів, підвіконь, укосів, що дозволить стіні залишатися сухою, захищаючи утеплювач і стіну від вогкості.

За якістю ефективності утеплення мінеральна вата перевершує всі аналоги, що разом з досить простим монтажем і довговічністю робить її ідеальним вибором на сьогоднішній день. При виборі такого утеплювача найважливіше приділяти увагу його якості, віддаючи перевагу продукції від популярних брендів, таких як URSA, Rockwool, Beltep, HEMAH і деяких інших.

Top