Ви тут
Головна > Світ > В які ігри цікаво грати вдвох (або невеликою компанією)

В які ігри цікаво грати вдвох (або невеликою компанією)

chessВзимку у сутінкові години, восени під супровід звуків крапель дощу за вікном, влітку на березі річки чи під час привалу у поході забави, як іменують настільні ігри, стануть у нагоді. Звичайно, у чималій компанії грати в більшість ігор значно веселіше, аніж удвох чи утрьох, але що робити, якщо хочеться цікаво провести час, але компанії немає? Тому сьогодні на сторінках Енциклопедії Корисного ми поговоримо про те, у які ігри цікаво грати кільком гравцям.

Найпопулярніші варіанти це, звісно, шахи та шашки. Двобій за чорно-білою дошкою у клітинку розвиває логічне мислення, тренує мозок, випрацьовує вольові якості. Ще одна популярна східна забава, в яку можуть грати двоє людей − це нарди. Втім, вони поступається іншим настільним іграм, бо шахову дошку і фігурки, а також знаряддя для нард візьмуть у піший похід або лісову мандрівку далеко не всі.

А от колода гральних карт займе набагато менше місця, до того ж варіантів гри у карти набагато більше. Це й “підкидний…”, і “бридж” і таке мозкове тренування, як покер. Крім того, за бажанням, у гральних картах партію можуть зіграти не двоє, а більше осіб. Якщо ж ніякого знаряддя для настільних ігор немає, натомість під рукою є аркуш паперу, ручка і бажання цікаво провести вільний час, можна згадати шкільні роки і зіграти з товаришем у «Морський бій».

Також серед логічних ігор останнім часом набирає популярності «Абалон». Абстрактна забава нагадує сумо, в образі бійців на шестикутнику виступають гральні кулі. Двобій завершується у той момент, коли кулі суперника опиняються за межами шестикутника.

Найулюбленіша серед настільних ігор в усьому світі, в яку грають двоє або невелика компанія осіб − це, звісно, скрабл. Окрім насолоди від процесу гри і, якщо пощастить, то і перемоги, ця гра інтелектуального спрямування допоможе пізнати розумовий рівень суперника (-ів), то ж корисна і для будування стосунків між закоханими.

Відпочити наодинці з коханим та розважитись у спокійній обстановці можна за допомогою настільної гри «Іn love». Виконувати завдання, розписані на комплекті карточок і, граючись, пізнавати кохану половинку, це не тільки приємно, а ще й корисно. Певна річ, що гра «Іn love» − це забава тільки для двох.

twisterА от у «Твістер» краще грати більше ніж двом особам, але компанія не має бути великою, приєднуються ті, хто обожнюють рух і азарт, переважно молодь.

Більш терплячі та посидючі можуть згадати про «Монополю» або «Менеджер». Двом людям у цих настільних іграх надто просторо, тож у них грають зазвичай троє-четверо і більше людей, але реалізовувати основну ідею гри, тобто будувати бізнес на ігровому полі, можуть і двоє суперників.

На додачу до «Твістера» − настільна гра «Party Alias». У неї також зручно грати на вечірці, але гравців має бути не менше трьох. Імпровізовані перфоманси, які влаштовують учасники аби пояснити те чи інше слово і поняття, завжди викликають купу сміху і сплеск яскравих емоцій. Треба сказати, що вечірки, а також інші способи проведення дозвілля, у яких присутні настільні ігри, завжди запам’ятовуються як найцікавіші моменти в житті, тому що ці забави розвивають логічні, розумові й творчі здібності, одночасно допомагаючи дізнатись більше про друзів, товаришів і знайомих, які приймають участь у грі.

Підготувала Олеся Товт

Top