Ви тут
Головна > Техно > Відеоконференції з Санта Клаусом

Відеоконференції з Санта Клаусом

Новий Рік – це свято, коли вогні яскраво світяться по всьому місту, коли повертається віра в чудеса та неймовірна ялинка робить дім святковим, але водночас затишним. Особливо полюбляють кінець року дітки – адже зранку першого січня вони неодмінно знайдуть під новорічною ялинкою подарунки від Санта Клауса. А чи питає ваше чадо, звідки Санта Клаус знає, які саме подарунки дарувати? А куди надходять всі листи? Як він встигає доставити всі гостинці? А як він насправді виглядає? А чи можливо його побачити? І ви у розпачі не знаєте, на яке питання намагатися дати відповідь першим.

Але не засмучуйтесь – Санта Клаус може сам поділитися своїми таємницями з допитливою малечею. Як зазначає компанія DEKOM, зараз стали можливими відеоконференції з найзагадковішим персонажем святкування Нового Року. Ви можете подарувати дитині справжнісіньке диво – реальне спілкування зі Санта Клаусом. Навіть якщо він знаходиться у засніженій Лапландії – відеоконференція не знає меж та кордонів. Вона допомагає здійснити справжню дитячу мрію: розповісти Санті про минувший рік, задати всі хвилюючі питання, побачити власними очима його білу бороду та почути відоме на весь світ «Хо-хо-хо!». Такий подарунок залишить після себе незабутні емоції та новорічний настрій.

Такі онлайн-трансляції с кожним роком стають дедалі популярнішими. Адже переваги важко переоцінити: ви можете бачити та чути вашого співрозмовника у зручний для вас час лише при наявності певного обладнання. Відеоконференція надає ефект присутності, неначе Санта Клаус зовсім поруч із вами, достатньо лише протягнути руку. Деякі компанії, наприклад, DEKOM, займаються навіть повною організацією масштабних конференцій та орендою приміщення для таких цілей. Саме завдяки відеоконференціям з`явилася можливість немовби перебувати у двох місцях одночасно: вести ділові переговори з міжнародними партнерами, нарешті сказати важливі слова близькій людині та побачити її посмішку, не витрачаючи великих коштів на білет та зберегти дорогоцінний час, який міг бути витрачений на переліт. Зараз онлайн-конференції є важливим засобом співпраці з колегами у більшості великих компаній, незамінним елементом у процесі дистанційного навчання тощо.

Також ви можете замовити особисте відео-привітання Санта Клауса. Адже кожній дитині буде приємно отримати такий подарунок, відчути себе особливою в Новорічну ніч для Санти.

Top