Ви тут
Головна > Світ > Ведення бухгалтерського обліку

Ведення бухгалтерського обліку

ife7d6b1_1_Успішний власний бізнес − мрія багатьох людей, однак лише одиниці здатні побудувати справді успішну компанію, яка може фінансово забезпечити не лише власника і його сім’ю, але й надати робочі місця іншим людям.

Звісно, створити велику компанію в один прекрасний момент неможливо, тим паче, якщо у вас немає досвіду ведення власного бізнесу. З іншої сторони, ніхто не стверджує, що малий бізнес, у якому задіяні лише ви, не має права на існування і не може приносити хороших фінансових дивідендів. Розпочавши з малого, завжди можна розширювати свій бізнес, а коли буде потрібна допомога, то і наймати працівників.

Дуже багато людей бояться відкривати власну справу, мотивуючи це складнощами звітності в податковій інспекції. Мовляв, навіть якщо ти ні в чому не винен, то податківці все рівно обов’язково знайдуть цілий вагон і маленький возик порушень та випишуть величезний штраф. Насправді ж, більшість цих порушень таки дійсно присутні і виникають через банальну бухгалтерську неграмотність підприємця.

Починаючи власний бізнес, підприємець, як правило, впевнений, що він сам справиться з веденням бухгалтерського обліку, мотивуючи це тим, що на професійного бухгалтера грошей просто не вистачає. В значній мірі це дійсно проблема, адже для розвитку бізнесу потрібні постійні фінансові вливання, та ще й податки треба заплатити. Однак, як показує практика, такий підхід не завжди правильний, ось лише декілька аргументів, які змусять вас передумати і доручити ведення бухгалтерського обліку професіоналам:

– ведення бухгалтерії, навіть, якщо у вас дуже маленький бізнес займає достатньо багато часу, це вже не кажучи про черги в податковій, які необхідно вистоювати кожного разу, щоб здати звіт. Подумайте, а чи не краще було б витратити цей час і зусилля для розвитку вашого бізнесу;

– те, що ви придумали хорошу ідею для власного бізнесу і маєте необхідну для його ведення “підприємницьку жилку”, ще не означає, що ви так само бездоганно розбираєтесь в бухгалтерському обліку, а, як правило, це стає причиною появи помилок у вашій бухгалтерській документації, а в результаті − і штрафів;

– законодавство досить часто змінюється і ви можете просто не встигати бути в курсі усіх нововведень;

– і, на кінець, просто не кожен здатен працювати з великими масивами чисел: якщо у вас більш творче чи абстрактне мислення, від необхідності ведення бухгалтерського обліку ви, швидш за все, не отримуватимете задоволення.

Тож стає очевидним, що якщо ви вирішите передоручити ведення вашої бухгалтерії професіоналам, то це не тільки вивільнить ваш час і допоможе спрямувати усі ваші сили на розвиток бізнесу, і зможе допомогти зберегти як, власне, гроші, так і нервові клітини.

Top