Ви тут
Головна > Світ > Весело про Україну

Весело про Україну

Українці – веселий народ! Що не кажіть, а сміятися вони вміють. І навіть тоді, коли всі народи плачуть, українці сміються. А що залишається робити: грошей нема, газу нема, бандити не по буцегарнях, зек – президент…

Ото буває пізнім зимовим вечором приходиш з роботи в рідну хату, двері відкрив, включати світло, а його нема – звична картина. До умивальника руки помити – і води нема. Газу, вже казали, теж нема – москалі зажали. Отак і живуть в Україні: небриті, немиті, холодні, голодні і злі… Хоча ні, не злі – веселі, а ті що злі – то не українці, то москалі, зляться, що їхня “родіна-матушка” не забирає їх під своє крильце з «неіснуючої країни» України.

Україна рідна мати, не вкрадеш – не будеш мати”, – в Україні вміють красти усі: влада в народу, а народ в держави. Ото виходить робочий з заводу, а в кишені жменя цвяхів: “А я себе зле почуваю, як нічого не винесу”, каже, а там вже й нічого крім цвяхів нема – все що можна було продати, то начальство давно закордон вивезло. То як в тому анекдоті: зібрав колгосп 50 тон зерна, а як здавати в “закрома родіни” то тільки 20; де решта, питаються, а голова колгоспу в новенькому Лексусі: “А нема, миші з’їли”.


А ще українці дуже гордий народ. Причому у кожного історія своя, і в кожного вона правдива. І боронь боже зізнатися, що ти був неправий – гордість не дозволяє. Горді і заздрісливі, особливо до сусідів, адже в сусіда і хата більша, і машина краща, і волосся на голові густіше, зате його жінка каже, що в ліжку він гірший – українці горді!

А який в Україні народ трудолюбивий, так і рвуться, щоб лишній кавалок землі увірвати – там же можна ще огірочки посадити. Зате їдеш весною полями, будяки так цвітуть, так цвітуть, аж душа радіє…

Вміють жити в Україні, вміють жити весело, а якщо самим повеселиться не виходить, то хай хоч світ посміється!

Дід Панас, Голос Народу.

Top