Ви тут
Головна > Лайфстайл > Відомі ілюзіоністи

Відомі ілюзіоністи

Мабуть, вам не раз доводилося спостерігати за роботою вуличних магів або дивитися виступи ілюзіоністів по телевізору. Робота цих майстрів викликала і захоплення, і подив, і бажання повторити побачене.

Ілюзіоністи – це не маги і не чарівники, а звичайнісінькі люди, які дуже добре володіють руками і знають безліч різноманітних трюків, за допомогою яких «змушують» предмети порушувати свої звичайні властивості. Чималу роль також відіграють підсвідомі установки глядачів.

Раніше, демонструючи людям ілюзію, майстри навіть могли керувати народами. Згадаймо давніх шаманів та вождів – їхні «фокуси» викликали в простого народу божественний трепет! У Середні віки  ілюзіоністи гастролюють нарівні з акторами театрів, тобто ілюзія оформлюється в окремий жанр.

Зараз, коли будь-яка інформація доступна кожному, розгадувати фокуси стає все простіше, але люди все одно із задоволенням дивляться на виступи Копперфільда чи Урі Геллера.

Згадаємо кілька знакових імен, які залишили слід у сфері ілюзії та фокусів. Метром цієї загадкової професії по праву вважають Гаррі Гудіні. Справжнє ім’я фокусника – Ерік Вайс. Його любов до фокусів була настільки сильною, що він ще десятирічним хлопчиськом збирав зали у розважальних закладах, демонструючи фокуси з картами. Фокуси Гудіні щоразу ставали складнішими, а згодом у його арсеналі з’явилися наручники, маніпуляції з якими й принесли йому світову славу.

Гаррі Гудіні об’їздив США та всю Європу, демонструючи надзвичайні здібності  звільнятися з кайданів, гробів, кліток та інших пасток. Секретом успіху цього ілюзіоніста була назвичайна гнучкість кінцівок: він міг викручувати свої руки та ноги під найнеймовірнішими кутами!

Інший відомий фокусник – Девід Копперфільд – вперше повторив фокус у чотири роки. У дванадцять він вже демонстрував свої власні фокуси, а 16 ілюзіоніст вже викладав мистецтво ілюзії в місцевому університеті! Через два роки юний талант вже веде на телебаченні власне шоу – «Магія Девіда Копперфільда». Навіть дотепер Копперфільд не втрачає популярності – артист щорічно дає понад 500 концертів, подорожуючи цілим світом! Його фокуси давно розгадані, але люди знову і знову приходять подивитися на Девіда.

Урі Геллер, відомий ілюзіоніст, шоу якого було надзвичайно популярним у 70-х, прославився цілою низкою номерів із зупинкою та запуском годинників та згинанням ложок. За свою кар’єруУрі Геллер написав 16 книг та навіть знявся у великому кіно. Цікаво, що цей ілюзіоніст досить обережний із «живими» виступами, тому його досі не викрили. А на телебаченні «проколотися» доволі важко.

Хтозна, можливо саме ви невдовзі поповните список всесвітньовідомих ілюзіоністів!

Comments are closed.

Top