Ви тут
Головна > Світ > Легенди українського року. Віка Врадій

Легенди українського року. Віка Врадій

Кінець 80-х та буремні 90-ті – особливий період в історії України. Після здобуття незалежності разом зі становленням української державності почала формуватись вітчизняна естрада. Особливе місце серед музичних напрямків у молодій державі посів рок.

Цей період подарував українській рок музиці справжніх легенд – це Кому Вниз, Брати Гадюкіни, Мертвий Півень, Грін Грей та багато інших. Енциклопедія Корисного починає знайомити вас з легендами українського року і сьогодні мова піде про переможця фестивалю “Червона рута” 1989 року Віку Врадій.

Більш відома як “Сестричка Віка” вона має в своєму творчому доробку п’ять альбомів. Перші три з них (“Мамо, я дурна”, “По цимбалах”, “Львівський стьоб”) з’явилися на початку 90-х і були записані на звичайні касети, а в 2000 світ побачив перший альбом Віки Врадій на компакт-диску – “Тинди-ринди Forever”. Роком пізніше з’явився альбом з дуже промовистою назвою “Америка, голі баби”.

Народилась Віка у Львові і у віці 15 років вперше вийшла на професійну сцену, як солістка ВІА “Арніка”. У 1986 році записала дві пісні з Михайлом Боярським. А з 1989 почала співпрацювати з “Братами Гадюкіними”. Цього ж року здобула перше місце серед рок-виконавців на фестивалі “Червона Рута”. Потім була головна роль у фільмі В.Денисенка «Мана», титул “Міс Рок-Європа” і справжній успіх.

В липні 1993 року “Сестричка Віка” поїхала гастролювати у США, де й залишилась разом із сином та котом. З того часу вона розлучилась зі своїм чоловіком Володимиром Бебешком, встигла ще тричі одружитись і тричі розлучитись.

Одного разу навіть відвідала Україну (у 2004 році), але очевидно в Америці їй жилось краще, бо довго на батьківщині Віка Врадій не затрималась. Зараз українська рок-співачка живе в Лос-Анджелесі і продовжує займатись музикою.

Top