Ви тут
Головна > Лайфстайл > Вільям Джеймс Сідіс − найобдарованіша людина у світі

Вільям Джеймс Сідіс − найобдарованіша людина у світі

Сьогодні Енциклопедія Корисного розповість вам про унікальні здібності Вільяма Джеймса Сідіса − одного з найбільш обдарованих людей у світі.

1 квітня 1898 у Нью-Йорку, в родині українських євреїв-емігрантів народився Вільям Джеймс Сідіс. Батьки Вільяма − Борис і Сара Сідіс, які емігрували в Америку, рятуючись від погромів, були в своїх областях досить видатними фахівцями.

Борис Сідіс, який написав багато книг, викладав у Гарвардському Університеті психологію. Сара Сідіс була лікарем, проте кинувши свою кар’єру, віддавши всі свої сили вихованню Вільяма. Використовуючи свої власні методи освіти, до речі, за які їх дуже часто критикували, батьки дитини хотіли зробити з Вільяма видатного генія.

У 6 років Вільям свідомо став атеїстом, залишаючись ним все життя. У 18 місяців він вже читав газету «Нью-Йорк Таймс»! А до свого восьмиліття ним було написано чотири книги! IQ генія оцінюється від 250 до 300 (найвищий IQ за всю історію). У 11 років він уже вступив до Гарварду.

Вільям Джеймс Сідіс був найвидатнішим вундеркіндом серед молодих геніїв, що навчалися у Гарварді в 1909 році. А серед них були композитор Роджер Сешнс, Норберт Вінер − батько кібернетики.

Все своє життя Вільям Сідіс був соціально пасивною людиною. Присвятивши своє життя розвитку власного інтелекту, від відмовився від стосунків з жінками. Його інтереси виявлялися у дещо екзотичних формах.
Приміром, він збирав по всій країні проїзні залізничні квитки, і написав дослідження «Альтернативна історія США».

Вільям знав приблизно 40 мов (за деякими даними − 200 мов), вільно перекладаючи з однієї мови на іншу. У зрілому віці він працював звичайним бухгалтером, і як тільки виявлялася його геніальність, одразу ж звільнявся з роботи.

Top