Ви тут
Головна > Лайфстайл > Вітаміни для покращення стану шкіри

Вітаміни для покращення стану шкіри

schiraЩодня наша шкіра разом з нами проходить всі випробування сучасного життя: забруднене повітря, неправильне харчування, напружений робочий графік, стреси, катастрофічна нестача сну. Як жінок так і чоловіків цікавить питання, як покращити стан своєї шкіри.

Перша умова – повноцінний сон, не менше восьми годин. Найкращий час для сну з 23-ої години до 2-ої, саме в цей проміжок часу організм виробляє такі гормони, які відповідають за втрату ваги і за гарний настрій на наступний день.

Візьміть собі за правило щодня пити не менше півтори-двох літрів води на день, краще пити по склянці води перед прийомом їжі, та у проміжках між прийомами.  Обмежте  споживання калорійної їжі та намагайтесь вести активний спосіб життя.

Щодо харчування, найкориснішим продуктом для шкіри є мигдаль. В ньому міститься вітамін Е, який надзвичайно корисний для покращення стану шкіри. Цей горіх багатий на антиоксиданти, які запобігають старінню шкіри. Вітамін Е захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання.

Якщо ви не їсте моркву, то необхідно включити цей овоч до свого раціону. Морква – лідер за вмістом вітаміну А. Не забувайте їсти помідори. Вони як і мигдаль багаті на вітамін Е, та вони ще містять лікопін, який робить шкіру пружною.Skin-Care

Найкориснішим продуктом для шкіри є мигдаль. В ньому міститься вітамін Е, який надзвичайно корисний для покращення стану шкіри!

Щодо солодощів – обмежте прийом солодощів з високим вмістом фарбників, купуйте менше печива, тістечок,  тортів тощо. Але якщо від солодкого  неможливо відмовитись – сміливо їжте чорний шоколад! Чорний шоколад бажано їсти малесенькими порціями щодня, він розгладжує шкіру і захищає її. Запиваємо шоколадку зеленим чаєм. До складу цього напою входять катехіни, вони регулюють проникність капілярів.

Отже, намагайтесь вживати правильні продукти і напої. Більше позитивних емоцій, посмішок, гарного настрою і прогулянок на свіжому повітрі! Також можна відвідати певні косметичні процедури. Людям з проблемною шкірою часто рекомендують фізіотерапію. Слідкуйте за станом свого здоров’я в цілому!

Якщо ви тривалий час слідкуєте за своїм раціоном, ведете активний спосіб життя, часто прогулюєтесь ще й на свіжому повітрі, а проблеми зі шкірою все одно дають про себе знати – зверніться до спеціаліста!

Top