Ви тут
Головна > Світ > Вся правда про детоксикацію організму

Вся правда про детоксикацію організму

fat-cleansing-waterДетоксикація організму допоможе очистити його від токсинів, шлаків та інших шкідливих речовин, що потрапляють щодня сюди з їжею, водою, повітрям та засмічують організм. Завдяки детоксикації поліпшується колір шкіри обличчя та зникають зайві кілограми. Проте, окрім переваг, детоксикація має і недоліки.

Токсини можуть потрапити в організм через воду, адже «вода з крану» містить багато таких речовин, які назвати корисними для людини не можна, із повітря (різноманітні викиди із заводів, фабрик, забруднення), із їжею (різноманітні барвники, консерванти, смакові підсилювачі та ін.).

[do action=”gear”]Токсини накопичуються в організмі, що з часом призводить до різних захворювань, запалень, ослаблення імунітету. Людина може стати більш сприятливою до астми, головних болів, артриту, до появи пухлин та хвороб серця.[/do]

Дуже поширена детоксикація соками. Тобто їжа замінюється на фруктові чи овочеві соки на певний час (від 3 до 7 днів). Суть цього методу в тому, що організм не перетравлює  тверду їжу і йому легше позбавлятися від токсинів.

Проте детоксикація не таке уже й велике диво, що допомагає організму очищатися. Насправді, якщо людина правильно харчується, то організм сам буде чудово справлятися зі своїм очищенням.

Також є ще багато способів детоксикації. Наприклад, через потовиділення (відвідування саун, лазень і т. д.), галотерапія (за допомогою кристалів соди ), внутрішньовенна терапія (харчування організму відбувається через ін’єкції без участі травної системи),  лімфатичний масаж та ін. Але  не обійтися без консультації та поради лікаря. А внутрішньовенна терапія повинна проводитися спеціалістом, як і лімфатичний масаж.Detox-Para-Purificar-El-Cuerpo

Детоксикація допомагає позбавитися від зайвих кілограмів. Це так, проте, якщо ви сподіваєтеся схуднути, краще починайте займатися спортом. Більшу частину ваги нашого організму складає саме вода. Коли за рахунок детоксикації соками організм не отримує твердої їжі, рівень рідини виходить з норми, а то й взагалі наступає зневоднення організму. Тільки людина починає харчуватися так само, як і раніше, рівень рідини приходить в норму, а отже, і вага нормалізується. Або ж взагалі людина може набрати ще більше вагу, ніж мала перед детоксикацією. Також може з’явитися потяг до солодкого, що не дуже добре впливає на вагу.

Частіше всього детоксикація організму протягом короткого терміну призводить до його виснаження та відчуття втоми, голодних головних болей. Безсумнівно, детоксикація категорично заборонена дітям та вагітним жінкам, а також тим, хто має певні хвороби чи приймає ліки за рецептом. Наприклад, людям, які хворі на цукровий діабет чи мають проблеми із тиском, не можна робити детоксикацію, адже вони можуть втратити свідомість.

Для нормального функціонування організму потрібно слідкувати за своїм здоров’ям та правильно харчуватися: достатня кількість всіх поживних речовин, вітамінів, мікроелементів та зменшення надходження токсинів в організм.

Top