Ви тут
Головна > Лайфстайл > Вся правда про кератинування волосся

Вся правда про кератинування волосся

keratyn3Жінки завжди мріють про доглянуте гладеньке волосся. Вже декілька років безперечним лідером для досягнення такої мети є кератинування волосся. Однак, що ж собою являє ця процедура? Розглянемо нижче.

Кератин – це білок, з якого на 90% складається наше волосся. Тому процедура кератинування полягає в наповненні цим матеріалом порожнин у кожній волосині. Тобто, якщо так можна сказати, то кератин – це “волосся в рідкому стані”.

Та окрім миттєвого візуального результату варто зазначити, що кератинування волосся має і суттєві недоліки.

Випадіння

Наповнене кератином волосся стає в рази важчим, тож, якщо у вас є проблеми із волосяними цибулинами, волосся може посипатися, адже важку волосину важко втримати в ослабленій цибулинці.

Формальдегід

Окрім такого корисного кератину у волосся під час процедури потрапляє і формальдегід – хімічна речовина, яка відповідає за миттєве випрямлення волосся. Формальдегід є токсичним, він викликає нудоту, розлади шлунку та дихання.keratunyvannia1

Об’єм

Про нього також доведеться забути, знову ж таки через те, що опісля кератинування волосся стає важчим. Тому, якщо вам не пасує гладеньке пряме волосся, подумайте, чи варто робити кератинування взагалі.

Волосся доведеться частіше мити

Через те, що волосини товстішають завдяки наповненню кератином, вони знаходяться одна біля одної дуже близько. Тому швидко брудняться через шкірний жир.

Крім того, кератинування не дозволяють робити вагітним. Тож, якщо задумуєтесь над поповненням в родині, зауважте, що волосся, яке відросло, буде не таким гладеньким як прокератиноване. Тому з процедурою краще зачекати рік-два.

Автор: Ірина Сонячна

Top