Ви тут
Головна > Світ > Вся правда про шосте чуття

Вся правда про шосте чуття

shoste-chyttiaВідомо, що людина має п’ять чуттів: нюх, слух, смак, зір та дотик. Але часто можна почути про так зване шосте чуття. Що ж це таке? Якщо по-простому, то це – звичайна інтуїція. Звичайна, та не зовсім.

Буває ж так, що тільки подумаєш про щось, і воно збувається. Скептики не визнають ніякого шостого чуття. Але все-таки воно існує. Учені його пояснюють так: є різні психотипи людей.  Ті люди, що володіють цим чуттям, мають образний інтелект. Вважається, що всі екстрасенси – це люди саме з цим образним інтелектом. Ці люди можуть відчути емоції, психологічний стан, переживання іншої людини. Це пояснюється особливою чутливістю нервової системи людини та здатністю сприймати світ через емоції, образи та відчуття. Отже, сьогодні ми спробуємо з’ясувати все про шосте чуття.

Напевно, ви помічали виникнення особливої інтуїції між близькими та рідними людьми. Кажуть, материнське серце все відчуває. І справді, мати спроможна відчути, коли щось погане чи хороше стається з її дитиною. Але це також можна пояснити тим зв’язком, що зароджується між матір’ю та дитиною під час вагітності. Проте не можна заперечувати якогось просто фантастичного зв’язку між близькими друзями чи закоханими.

[do action=”gear”]На думку деяких вчених, спочатку з’являється думка, вона формує свідомість, далі – дія, з дія складаються наші вчинки, зі вчинків – поведінка, з поведінки – доля[/do]

Учені вважають, що людина не може отримати яку-небудь інформацію без так званого провідника. У такому випадку провідником є емоції. Їх можуть бачити й сліпі. Голландськими ученими був проведений експеримент, у якому брали участь, щоправда, незрячі лише на одне око. Так-от учасникам показували фотографії людей з нейтральними та сильними почуттями. Незрячим оком вони могли відчути, яка емоція зображена. Тобто людина може відчути та переживати емоції навіть тоді, коли не бачить їх.intyicija

Ще дещо цікаве про шосте чуття. Також існує поняття – «колективний розум». Наприклад, часто буває таке, що щойно ви подумали, а хтось в компанії озвучує вашу ж ідею. Давайте спробуємо з’ясувати, чому ж так трапляється. Відомо, що кожна матерія створює вібрацію. Кожна людина також її має і може «ловити» вібрації інших.

Не забуваймо про твердження, що думки матеріальні. На думку деяких вчених, спочатку з’являється думка, вона формує свідомість, далі – дія, з дія складаються наші вчинки, зі вчинків – поведінка, з поведінки – доля.

Існує, за переконаннями деяких учених, так зване морфічне поле. Згадайте восени ідеальні ключі журавлів або те, як за мить ціла зграя риб може змінити свій напрямок. Усе синхронно та точно. А причина цьому – морфічне поле, що створюється всіма організмами на планеті та керує їхньою поведінкою, а також роботою розуму та мозку. Наприклад, людина може відчути на собі погляд іншого. Учені проводили експеримент: один учасник сідав спиною до другого. Той то дивився на учасника, то відводив погляд. Результат: людина може відчути, коли на неї хтось дивиться.

Взагалі, наука недосконало вивчила питання шостого чуття. Тому тут хто хоче, той і вірить.

Top