Ви тут
Головна > Лайфстайл > Ви щодня робите ці помилки у спілкуванні з друзями

Ви щодня робите ці помилки у спілкуванні з друзями

group of happy friendsДружба посідає одне з найважливіших місць у нашому житті. Хоча друзі – близькі нам люди, але все одно інколи ми припускаємося помилок у спілкуванні з ними. Частіше всього вони залишаються для нас навіть непомітними. Розглянемо їх детальніше.

По-перше, спілкуючись з другом або подругою, обирайте ті теми, які цікаві обом, не тільки вам. Не будьте надміру нав’язливими. Розмова повинна бути невимушеною та легкою.

По-друге, краще уникайте тем, які стосуються вашої сім’ї. Проблеми в стосунках з другою половинкою, батьками чи родичами повинні залишатися між вами. Також не потрібно обговорювати недоліки коханої людини. Краще акцентувати увагу на її сильних сторонах.

Ніколи надмірно не хваліться тим, як у вас все добре. Це дуже серйозна помилка спілкування з друзями. Звичайно, це чудово, коли ви маєте високу зарплатню, чудову сім’ю. Але у вашого друга чи подруги може бути не все так прекрасно, і такі вихваляння можуть стати для них неприємними або взагалі викликати до вас неприязнь. Найкраще «подати це як факт», а не три години обговорювати, який гарний подарунок зробив вам ваш чоловік.

Якщо у вас виникла якась проблема, то ви, звичайно, можете нею поділитися, запитати поради. Але знову ж таки не можна постійно говорити про неї. Коли ж просять пораду у вас, то порадьте. Не потрібно постійно повчати. Така манера поведінки тільки відштовхує.

У кожної людини є свої плюси і мінуси. У вашого друга, логічно, також. Ніколи не критикуйте його та не висміюйте. Якщо щось не так, краще сказати це делікатно. Також не потрібно постійно звертати увагу на помилки, вчинені вашим другом.

Напевно, ніхто не любить, коли його перебивають. Навіть якщо ви дружите з дитинства, така дрібниця може негативно вплинути на хід розмови. Коли друг розпочинає розповідати щось, вже відоме вам, краще зупиніть його зразу, а не із сумним виглядом слухайте та, головне, не закінчуйте за нього фразу. Це може викликати роздратування. Також не виправляйте граматичні та стилістичні помилки у мовленні вашого друга.

Не забувайте про те, що, можливо, ваш друг також хоче щось сказати, а не кілька годин поспіль слухати вашу безперервну промову. Умійте вислухати вашого співрозмовника.

Не забувайте про відкритість та доброзичливість.

Бажаю успіхів!

Top