Ви тут
Головна > Світ > Види косметичних засобів для шкіри

Види косметичних засобів для шкіри

recepty-domashnih-kremov-dlja-licaУ наш час з розвитком хімії та техніки збільшується кількість різноманітних засобів для догляду за шкірою. У цій статті ми розглянемо найпоширеніші їхні види та дізнаємося, як правильно їх обирати та застосовувати.

Креми

Їхнє розмаїття просто вражає: зволожуючі, живильні, антицелюлітні, для рук, для засмаги, проти засмаги і т. д. Їх використовують всі, тому й варто знати, як правильно це робити.

По-перше, коли обираєте крем для обличчя, яким би він не був (живильний, зволожуючий і т.д.) насамперед зверніть увагу на тип вашої шкіри. А, по-друге, кожен тип крему маж свої особливості, які ми розглянемо зараз. Так, наприклад, зволожуючий крем можна використовувати протягом всього дня, проте краще не наносити його на шкіру при низьких чи високих температурах.

Живильний крем зазвичай наноситься на шкіру перед сном. Також пам’ятайте, що довгий час одним і тим же кремом користуватися не варто, адже це може спричинити алергічну реакцію. Щодо антицелюлітного крему, то він допоможе тільки тоді, коли використовувати його разом із дієтою та фізичними навантаженнями.

Лосьйони

Їх також потрібно обирати за типом шкіри. За призначеннями вони можуть бути для догляду за шкірою рук, обличчя, тіла, ніг, волоссям. Їх можна використовувати для очищення, тонізації шкіри, її живлення, відбілення. Також існують спеціальні лосьйони для гоління.lg0031

Тоніки

Тоніки не містять спирту, тому їх використовують переважно для догляду за сухою та нормальною шкірою. Вони її не пересушують та живлять. А от у лосьйонах міститься водно-спиртовий розчин активнодіючих речовин. За призначенням тоніки не відрізняються від лосьйонів.

Маски

Їх використовують для живлення, зволожування, омолоджування шкіри. Вони можуть бути проти чорних цяток, прищів, запалень шкіри. Важливо обрати саме ту маску, яка підходить до типу вашої шкіри.

Скраби, пілінги, креми-пілінги

Вони глибоко очищують шкіру, злущують епідерміс та виконують живильну функцію. Вони очищують ороговілі частки шкіри, що сприяє її природному оновленню. Потрібно знати, що коли до складу такого косметичного засобу входять частинки кісточок абрикосу чи ін., то краще його не використовувати. Адже гострі частинки кісточок можуть пошкоджувати ніжну шкіру (особливо це стосується шкіри обличчя).

Гелі

Вони також очищають шкіру. Проте не так глибоко, як скраби, тому їх ми можемо застосовувати щодня для вмивання (якщо це гель для догляду за шкірою обличчя). Гелі виконують ще й живильну та зволожуючу функції.

Загалом при виборі косметичного засобу варто уважно прочитати етикетку, де буде написаний склад продукту. Такі речовини як спирт, алюміній та його сполуки, «мінеральне масло» не приносять користь для шкіри, а навпаки можуть викликати не тільки запалення чи алергічні реакція, а й серйозні проблеми зі здоров’ям.

Top