Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як йога впливає на організм

Як йога впливає на організм

3Йога вже давно сприймається не просто як філософське вчення зі Сходу, а й як сукупність вправ, здатних поліпшити фізичне та психічне здоров’я. Однак в чому ж користь йоги? Чому з кожним роком вона здобуває все більше прихильників різного віку?

Вплив на зовнішність

Регулярні заняття йогою покращують кровообіг, що одразу ж позначається на стані волосся та шкіри. Таким чином можна забути про зморшки, шкіра стає пружною та випромінює здоров’я.

Також йога прекрасно допомагає позбутися зайвих жирів та целюліту. Відбувається це, знову ж таки, завдяки покращенню кровообігу та спалюванню жирів під час занять. Вправи допомагають покращити поставу, тіло стає гнучким, а рухи – плавними.

Вплив на душевну рівновагу

З самого початку йога базувалася на медитації та концентрації на своєму внутрішньому світі. Тож під час занять йогою покращується пам’ять, прояснюються думки, що призводить до поліпшення психологічного стану людини.

Йога – хороший метод у боротьбі зі стресами. Адже медитація або допомагає відволіктися від проблеми або ж сприяє її аналізу і можливості знайти вихід зі складної ситуації.Best-Yoga-DVDs-Beginners

Вплив на самопочуття

Багато людей недооцінюють йогу, вважаючи її заняттями для лінивих та інертних натур. Однак навіть плавні рухи під час цих занять допомагають побороти ряд серйозних проблем.

Йога допомагає позбутися фізичного болю, завдяки тому ж покращенню кровообігу –кров не застоюється в органах. Таким же чином заняття йогою допоможуть зняти напругу, оскільки підвищується постачання кисню в мозок.

Йога допомагає боротися зі безпліддям, ожирінням, депресіями хворобами опорно-рухової та серцево-судинної систем. Завдяки дихальним вправам краще вентилюються легені, тож покращується увага, пам’ять та здатність сконцентруватися.

Автор: Ірина Сонячна

Top