Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як кардинально змінити імідж?

Як кардинально змінити імідж?

zmina-imidjhyЗрушити з мертвої точки завмерле особисте життя, змінити коло спілкування, привнести у перебіг буднів радощі, перебороти ніяковіння, підвищити самооцінку… Чим тільки не керуються люди, виявляючи бажання кардинально змінити свій імідж. Оновлення образу не обов´язково вимагає жертовності, зміни у зовнішності можуть обмежитись кількома простими, але успішними маніпуляціями. То як же кардинально змінити імідж?

Зміна зачіски

Найпростіший і найпомітніший спосіб змінити власний імідж − нова зачіска, що підкреслить форму обличчя і відтінить виграшні сторони зовнішності. Фахівці не радять приймати самостійне рішення щодо форми та довжини зачіски, а також кольору волосся, хіба що людина володіє досконалими знаннями у цій галузі і здатна підібрати нову зачіску залежно не тільки від уподобань, а ще й від типу волосся.

Перш ніж ножиці та помазок із фарбою торкнуться волосся, доцільно порадитись із перукарем, стилістом і разом підібрати найуспішніший спосіб оновлення зачіски. Вірний вибір візуально «вкоротить віку», додасть впевненості (коротка зачіска) або жіночності (довге, можливо, нарощене волосся).

Макіяж як спосіб змінити імідж

У кардинальній зміні іміджу жінкам не обійтись без нового способу накладати макіяж, мода на який також змінюється, тим більше, що нова зачіска може вимагати підкреслення вилиць, введення у ранг must have підводки для очей і нового кольору тіней. Допомогти підібрати новий макіяж і навчити швидко і вміло його накладати зможуть досвідчений візажист, один-два майстер-класи з візажу та уроки онлайн.makijaz

Не забуваємо про манікюр

Така здавалося б непомітна деталь, як манікюр, також здатна додати яскравих штрихів у змінений імідж, адже він характеризує людину і здатен розповісти про неї набагато більше, аніж їй, можливо, хотілося б.

Якщо зміна іміджу жінки зроблена на користь ділового чи спортивного стилю, із довгими й яскравими нігтями із акрилу доведеться попрощатись, натомість вітаються нігті середньої довжини стриманих тонів, можливо, френч-манікюр. Яким би не був вибір у матеріалах для манікюру, шкіра рук має бути доглянутою, а повсякденні форма і колір нігтів − акуратними і неагресивними.

Оновлюємо гардероб

Кардинальних змін у іміджі не досягти без оновлення гардеробу. Часом буває достатньо провести чистку у шафах, позбувшись застарілих, випадково придбаних чи кимось подарованих моделей. Так, скомпонувавши по-новому спідниці і блузи, нарешті з´являється можливість побачити нові комбінації речей, які можна доповнити модними аксесуарами.

Якщо ж гардероб не личить до нової зачіски, застарілий, нелюбимий, час підшукати йому повну заміну. Для цього можна скористатись порадами професійного стиліста і поміччю авторитетного байєра, а можна експериментувати самостійно. Завітавши до магазину із фотоапаратом, неспішно приміряти кілька повних комплектів одягу разом із взуттям та аксесуарами, зробити світлини і вже вдома, приймаючи рішення щодо покупки, неспішно оцінити образи і остаточно визначитись зі стилем.

Важливі деталі – аксесуари

Говорячи про важливість аксесуарів задля довершення кардинально нового іміджу, а це сумки, біжутерія та інші прикраси, не варто нехтувати під побором окулярів – сонцезахисних, для роботи із комп´ютером або ж із простими скельцями у стильній оправі. Окуляри здатні оновити зовнішній вигляд і додати до образу впевненості, загадковості, вдало урізноманітнити щоденний look.

Наостанок варто зауважити, що кардинальна зміна іміджу не терпить поспіху і необдуманості, вимагає виключення помилок іще на стадії обмірковування деталей. Оновлення образу може зайняти у часі тиждень, не виключено, що й місяць, а звикання себе й оточуючих до іміджевих видозмін може затягнутись й на рік.

 

Top