Ви тут
Головна > Світ > Як купити квартиру у Львові?

Як купити квартиру у Львові?

kvartyra_y_lvoviРинок нерухомості у Львові постійно розвивається. Попри те, що в останні роки побільшала кількість об’єктів житлового будівництва, купити квартиру у Львові не так вже й просто, адже все рівно відчувається дефіцит квадратних метрів у місті. Особливо відчутним це стало після недавніх подій в країні та появи численної кількості переселенців зі сходу, які розглядають Львів не лише як тимчасове місце перебування, але не проти і оселитись тут на постійній основі. Усе це зумовлює зростання цін як на ринку нового житла, так і на вторинному.

У зв’язку з усім цим питання пошуку квартири у Львові є дуже актуальним. Де шукати квартиру? Як упевнитися у справедливості її ціни? Як не стати жертвою квартирних аферистів? Насправді таке рішення існує – це портал «Домашня афіша». Шукаючи квартиру на цьому сайті, ви отримаєте не лише найбільшу в мережі базу української, і львівської в тому числі, нерухомості, але і можливість зробити оптимальний вибір. На порталі дуже зручний пошук та велика кількість фільтрів, які допомагають обмежити район пошуку квартири, її ціну та навіть задати параметри інфраструктури навколо.

Проте, слід розуміти, що знаходження квартири, яка б вам підійшла ідеально і по ціні, і по місцю розташування − це лише півсправи. Далі йде безпосередній огляд квартири. І тут уже є кілька нюансів, на які обов’язково слід зважати. Адже купівля квартири − це дуже відповідальне рішення і буде дуже прикро, якщо з часом виявляться неприємні нюанси, які заважатимуть вашому комфортному проживанню в цій квартирі.lviv

Перш за все, слід розуміти, що при купівлі квартири в новобудові обов’язково слід поцікавитися якістю матеріалів, з яких споруджено будинок. Нерідко забудовники намагаються зекономити на матеріалах та якості виконання робіт з метою отримання миттєвого й великого прибутку. Для цього варто поцікавитися відгуками сусідів чи знайти, що пишуть про інші об’єкти, споруджені тією ж фірмою, в мережі.

Купуючи квартиру в старому будинку, ви отримаєте товсті стіни, однак не виключено, що сам будинок вже давно може перебувати в аварійному стані. Нерідко електропроводка в таких будинках не розрахована на велику кількість електроніки, яку ми одночасно підключаємо в повсякденному житті.

Ще одним малоприємним фактором, з яким доведеться зіткнутися купуючи житло, є сусіди. Звичайно, отримати неблагополучних сусідів у новобудові – це рідкість, однак на ринку вторинного житла, навіть в старих польських чи австрійських будівлях в центрі міста, де ціна на житло зазвичай є більшою, опинитись по сусідству із людьми з алкогольною чи наркотичною залежністю все ж можна. Тому постарайтесь познайомитись з сусідами на одній сходовій клітці, а також поверхом вище та нижче перед тим як підписувати документи на купівлю квартири.

Зважаючи на ці прості поради, та знайшовши житло вашої мрії на порталі «Домашня афіша», ви зможете купити квартиру у Львові без будь яких проблем.

Top