Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як легко заводити друзів?

Як легко заводити друзів?

dryzbaЛегко заводити друзів − корисна здатність. Комунікабельній людині легше живеться і в будь-якій компанії вона може знайти спільну мову. Я навряд чи допоможу вам завести друзів, бо друг − це споріднена душа, але з радістю розповім, як легко познайомитися та завести товаришів. Пропоную  п`ять простих правил:

1) Будь відкритим до діалогу − посміхайся, відповідай на жести, привітайся першим.

2) Не бійся, будь упевненим у собі. Якщо ти скажеш щось зовсім дивне під час розмови − нічого страшного, тепер у тебе буде досвід.

3) Коли тобі здається, що людині нецікаво чи нудно тебе слухати − не потрібно відходити. По-перше, – тобі може це просто видатися !А по-друге, ти можеш просто змінити тему чи запитати людину про щось інше.

4) Пам`ятай: усі люди різні, але усі відчувають певний дискомфорт та хвилюються при знайомстві.

5) Щирий інтерес до інших найкраще допомагає при розмові. Усі люди люблять, коли їх слухають.

Також потрібно підбирати потрібні моменти при знайомстві. Коли людина щойно посварилася і досі зла – самі розумієте, що це не найкращий час. Але якщо людина засмучена, ви можете її підтримати. Це може стати початком міцної дружби.drug

Слід зважати на мову жестів. До прикладу, коли людина стоїть із перехрещеними на грудях руками − це означає, що вона закрита для спілкування, або якщо її руки стиснуті у кулаки – вона зла.
Втім, знайомство − це не фундамент дружби, а тільки двері. Пам`ятай, що дружба – це насамперед взаємопідтримка та розуміння. Як Герда цінувала Кая і знала його справжнього,так і ви ніколи не кидайте у біді товариша і зміцнюйте свою дружбу.

Також краще шукати тих друзів, з якими у вас спільні інтереси, тоді і цікаво завжди буде і вас буде пов`язувати ще одна ниточка. Не бійтеся заводити розмови та цікаві знайомства, у будь-якому разі вам буде що згадати у старості! Сподіваюся, мої поради стануть вам у нагоді:)

Підготувала Шевченко Олена

Top