Ви тут
Головна > Світ > Як навчитися відкладати гроші: 5 порад для марнотратників

Як навчитися відкладати гроші: 5 порад для марнотратників

vidkladary-groshiНе всім вдається розпоряджатися власними коштами так, як хотілося б, адже довкола стільки спокус! Але ж часто доводиться відкладати гроші на відпустку, подорожі, крупні покупки, ремонт тощо. Як же робити це правильно? Сьогодні ми підготували кілька справді дієвих порад для марнотратників: )

Порада №1

Визначте мету, задля якої ви збираєтеся відкладати гроші. Вам потрібна серйозна мотивація. З нею ви легко можете уникнути бажання купити якусь чергову потрібну, на перший погляд, річ, але насправді яка зовсім вам ні до чого.

Порада №2

Зазвичай, коли людина має мету, вона починає робити що? Правильно, заощаджувати. Але слово заощадження викликає не зовсім позитивні емоції, адже доводиться у чомусь собі відмовляти. У багатьох відкладення коштів асоціюється із бідністю. а бідним не хоче бути ніхто. Тому забуваємо про це «бідне» слово. Тепер ми просто перерозподіляємо свої кошти. І звучить приємніше, і рану сіллю не присипає.

Найкраще: запастись конвертами, по яких будете перерозподіляти свої кошти. Наприклад, в одному конверті будуть гроші на квартплату, їжу, проживання і т. д., в іншому – на найзаповітнішу мрію / серйозну покупку. На цьому ж конверті можете написати власні або чиїсь вислови про здійснення мрій або просто те, що змусить вас не брати звідти гроші навіть у дуже скрутну хвилину.zaochadgyvaty

Порада №3

Звичайно, відкладаючи кошти, ви починаєте економити. Нерідко, економлячи, люди просто різко зменшують свої витрати на більшість речей та предметів побуту. Але все потрібно робити поступово, не поспішати. Спочатку почніть записувати свої «дрібні» покупки. З цього списку, мабуть, багато речей можна буде викреслити.

Порада №4

Щоб дійсно зекономити кошти та відкласти їх, введіть собі систему штрафів на випадок, якщо вам захочеться витратити щось із зберігань. Тобто, це буде якась певна сума, яку ви будете відкладати, коли витратите щось із «перерозподілених» грошей. Можете також покласти гроші в банк.

Якщо сталося так, що вам терміново потрібні кошти, а, окрім збережених, ви не маєте інших, ні в якому разі не витрачайте їх з відмовкою, що повернете потім. Позичте у когось. Адже займаєте чуже – віддаєте своє.

Порада №5

Пам’ятайте про свої потреби, відкладаючи гроші. Коли ми обмежуємо себе у всьому або ж просто забуваємо про свої інтереси, потім це повертається до нас якоюсь несподіваною зовсім не потрібною покупкою або якимись іншими недоцільними витратами.

Top