Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як не стати жертвою крадіїв у відпустці

Як не стати жертвою крадіїв у відпустці

bankomatЛіто − пора відпочинку та розслаблення. Так, ви відпочиваєте, а от крадії навпаки − “плідно працюють”. Саме в літній період фіксуються численні  крадіжки на вулицях, це звані “кишенькові” крадіжки.

Як же вберегти своє майно від крадіїв? Як не стати жертвою під час відпустки, коли пильність притупляється? Для цього потрібно знати, як саме обкрадають злодії. Адже, попереджений − озброєний.

По-перше, жертва відразу впадає злодіям в очі, тож намагайтеся не одягати на себе багато коштовностей. Бо, вихваляючись своїми прикрасами, ви привертаєте увагу до себе, і не завжди корисну. Краще вже носити щось одне і залишатись непоміченим, аніж писати заяви у відділені міліції щодо крадіжки.

По-друге, ніколи не носіть коштовності та велику кількість грошей при собі. Взагалі, залишайте їх у готельному номері, бажано в сейфі.

Також будьте пильними, адже, злодії мають багато трюків як вас обікрасти. Найпоширеніший  спосіб − застати жертву у людному місці і тоді з легкістю обікрасти. Адже там, де багато людей, постійна штовханина, до якої звикаєш. І коли злодій зробить своє діло, то ви цього і не помітите.zlodiji

Загалом, не ходіть по людним місцям та уникайте натовпів. Адже це справжня золота жила для кишенькових злодіїв. Втім, на них можна натрапити і при малій кількості людей. Тоді вони створюють стресову ситуацію, яка відволікає вашу увагу, а рука злодія опиняється у вашій кишені. Це може бути штучно викликана штовханина, вам можуть наступити на ногу чи обмазати, облити одяг.

Щодо мобільних телефонів, то тут все просто. Ніколи не давайте його у чужі руки! Навіть якщо дуже просять, навіть якщо екстрена ситуація. Адже ви можете викликати швидку і власноруч. Придумайте якусь відмовку, чи то грошей на рахунку немає, чи закінчилась зарядка, якщо людина просить подзвонити. Бо хто знає, може через 5 секунд її уже не буде разом з вашим мобільним.

Ще одна ціль злодіїв − операція біля банкоматів. Саме там вони помічають, хто зняв кругленьку суму. Тож, при зніманні грошей, намагайтесь не показувати людям за вами, яку суму знімаєте. А отримані гроші швидко ховайте у надійне місце і пильнуйте за ними. Також, намагайтесь не світити грошима у магазинах при розплачуванні.

Підготувала Гордієнко Тетяна

Top