Ви тут
Головна > Техно > Як обрати гаражні ворота?

Як обрати гаражні ворота?

102Безпека автомобіля в гаражі, насамперед, залежить від надійності воріт. Саме тому необхідно вибирати ворота для гаража з особливою ретельністю. В даний час надійність воріт вже не асоціюється з важкими стулками і величезним замком на важких петлях. Надійні ворота в наші дні цілком можуть бути красивими, легкими, міцними і гармонійно доповнювати собою зовнішню обробку будинку.

Сьогодні гаражні ворота бувають наступних видів:

– Розпашні

– Розсувні

– Складено

– Рулонні

– Підйомно-поворотні

– Підйомно-перекочується

– Секційні

Більшість виробників воріт Вам порядять саме секційні гаражні ворота, ціна яких трохи перевищую інші популярні види, але такі характеристики як міцність, вогнестійкість, теплоізоляція, звукоізоляція не можуть не вплинути на Ваш вибір.

Вибираючи ворота для гаража, особливо складані, рулонні, секційні та підйомні, важливо звернути увагу на профіль складових частин воріт, він повинен сприяти захисту пальців від защемлення. Електричний привід воріт обов’язково повинен бути оснащений можливістю автоблокування у випадку потрапляння під стулку будь-якого предмета.

При закінченні закривання електропривод повинен зменшувати швидкість руху воріт, щоб уникнути сильного удару і шуму. Якщо в гаражі немає бічної закривається на замок двері, то ворота неодмінно повинні бути оснащені пристроєм здатним розблокувати привід при відключенні електроенергії.14_gv_v-profil-(1)

Для безпеки в разі обриву торсіонних пружин ворота повинні бути обладнані блокувальним пристроєм.

Пристрій автоматичного приводу воріт:

За допомогою важеля тяги і зубчастого приводного ременя, металевої ланцюга або троса верхня частина воріт приєднується до редуктора електричного приводу.

Включається електропривод за допомогою кнопки, або пультом дистанційного керування. На випадок відключення електроенергії краще подбати про наявність пристрою деблокуючого привід, здатного від’єднати тяги електроприводу від полотна воріт при відсутності електрики. Такий пристрій зазвичай продається окремо.

Слід знати, що при продажу воріт як правило вказується ціна базового комплекту, в який входить рама, ручний привід, полотно і запори. Решта додаткові елементи доведеться купувати окремо.

Ворота гаража можна обладнати електронним кодовим вимикачем, фотоелементами, електромагнітним замком, світлофорами, різними системами доступу. Можливе оснащення воріт будь-якими комфортними елементами, залежно від побажань і «товщини гаманця».

Top