Ви тут
Головна > Світ > Як охолодити кімнату у спеку без кондиціонера

Як охолодити кімнату у спеку без кондиціонера

garden roomЖарке, спекотне літо від гарячі якого не можна позбутися  навіть вдома. І якщо ви вже задумались: а чи не встановити кондиціонер, то Енциклопедія Корисного поспішає поділитись із вами порадами, як охолодити кімнату іншими способами, адже кондиціонери можуть бути доволі небезпечними для вашого здоров’я.

Щоб заздалегідь подбати про температуру свого житла треба  зачиняти кватирку зранку (при спеці) і відчиняти звечора. Так повітря у вашому  домі залишиться свіжим і прохолодним.

Можна захистити свої вікна і від пекучого сонця – затонувати їх. Крізь тоновані вікна все видно, щоправда в синюватих тонах, і не так спекотно. Якщо ж ви не прихильник тонування, то можна обклеїти вікна фольгою, або просто натягнути на них ковдру, посадити виткі квіти на балконі, чи ззовні на вікні.

Влітку варто частіше робити вологе прибирання. Можете прибрати килим і навіть зробити мокрими свої занавіски. Розвісьте по кімнаті махрові рушники, намочені дуже холодною водою, в яку можна додати декілька крапель будь-якої есенції, – тоді ваша прохолодна кімната буде не тільки освіжати, а й вітати вас приємним запахом.

v-holodylnykuЯкщо результат таких процедур вас досі не вдовольнив – можете поставити пляшку з попередньо замороженою водою перед вентилятором і насолоджуватися «струменем з Антарктики».

Як би це дивно не звучало, але від спеки може допомогти утеплення. Термоізоляція стін допоможе втримати в кімнаті прохолоду і не дасть проникнути спеці.

Сподіваємось, що ці кілька порад будуть для вас справді корисними, а літня пора час від часу радуватиме нас свіжими та легкими дощами.

Підготувала Шевченко Олена

Top