Ви тут
Головна > Світ > Як підготувати квартиру до літньої спеки

Як підготувати квартиру до літньої спеки

0616_6Зовсім скоро, вже менше ніж через місяць літо. І це саме час привести свою квартиру в порядок і підготувати її і самих себе до прекрасних, але все ж нестерпно спекотних днів.

Всі три місяці ми будемо радіти літу, і в той же самий час скаржитися на нестерпну спеку, задушливий повітря і палюче в усі вікна сонце.

Ніби новобудови Чернівці відрізняють від інших міст, зовсім ні. Будь то квартира у Чернівцях, Києві чи Одесі – проблеми скрізь одні й ті ж, і щоб зробити свою квартиру комфортною і прохолодною в літній час досить зробити кілька простих кроків.

Першим кроком вам слід встановити кондиціонер в будинку. Його принадна прохолода буде рятувати вас у найспекотніші дні. Хоча б один кондиціонер, встановлений десь у спальні, зможе на пару градусів знижувати температуру у всій квартирі. Про його покупці необхідно потурбується заздалегідь, адже потрібно вибрати потрібну модель, з відповідними параметрами і за гарною ціною. Що стосується цінової політики, так всі продавці в літній час спеціально завищують ціни на кондиціонери, так як саме тоді вони користуються найбільшим попитом. Купивши таке обладнання заздалегідь ви заощадите і на самому придбанні, і на це установці і налагодження.

Якщо ж все таки, ввести запит в інтернеті «купити квартиру в Чернівцях новобудова»  й купити її Ви змогли, а от на кондиціонер вже не вистачає коштів, то можна обмежиться підлоговим вентилятором. Звичайно ж, він не охолоджує всю кімнату, але все ж допомагає відчувати себе краще в нестерпну спеку.GENERAL1_big4

Наступним кроком потрібно зменшити кількість прямих сонячних променів вам у вікна. Особливо це стосується квартир, які виходять на сонячну сторону. За цілий день на сонці повітря в квартирі нагрівається до такої міри, що ввечері там знаходиться просто нестерпно, і не рятує ні нічний провітрювання, ні вентилятор. Найчастіше в таких випадках використовують жалюзі і щільні штори, але це теж не вихід, адже всім хочеться насолоджуватися погожими днями за вікном, а сидіти в кімнаті без природного джерела світла можна і в зимовий час. У таких ситуаціях на допомогу приходять розумні скла, точніше скла, зі спеціальною плівкою, яка в залежності від кількості світла і сонячних променів може міняти свою прозорість і світловідображення. За допомогою такої хитрості до вас в кімнату не потраплятимуть 75% прямих сонячних променів.

Ну і останнім кроком до підготовки можна вважати велику генеральне прибирання. По-перше, перед влітку необхідно вимити всю квартиру від скопилася бруду, вимити стекла і все добре провітрити. Також варто розібратися зі своїм гардеробом і відкласти зимові речі, запакувати їх у вакуумні пакети і прибрати подалі на полки, або ж вивезти куди небудь. Також це стосується і різних зимових речей, таких як зимові шини, санки, лижі. Чи не захаращувати свою квартиру.

 

Top