Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як перестати їсти солодке

Як перестати їсти солодке

solodkeБагато хто, особливо це стосується представниць прекрасної статі, вважає, що не зможе прожити без солоденького хоча б один день. Але вживання надмірної кількості солодкого не тільки погано впливає на здоров’я, а й на фігуру. А згадаймо ці “пречудові” візити до стоматолога! Більшість дівчат та жінок, напевно, багато чим пожертвували б, щоб припинити їсти солодощі.

Спочатку потрібно зрозуміти, чому ми вживаємо солодке. В основному це – психологічні причини. Наприклад, поганий настрій, невдалий день, проблеми на роботі. Прийшовши додому, йдемо на кухню до тієї чарівної полички, на якій в пакетику причаїлися цукерки. А, можливо, солодощі – це винагорода за щось. Наприклад, генеральне прибирання, нарешті пересадила квіти і т.д. Від солодощів у нашому організмі виробляється триптофан – гормон щастя.

Припинити їсти солодке – важка й клопітка справа, а ще складніше – зовсім відвикнути від солодкого. По-перше, найкраще їсти солодке за сніданком. На додаток, снідати потрібно кожного дня корисною та поживною їжею. Зранку після «голодної» ночі організму потрібно багато енергії, тому ніякої шкоди від солодкого ви не отримаєте.

ne_jisty_solodkeІдеально – їсти солодощі один раз на день. Намагайтеся зменшувати свою «дозу» солодкого. Для цього можна вдатися до багатьох хитрощів: улюблені недорогі цукерки замініть на дорожчі, тоді ви, якщо не відмовитеся зовсім, будете купувати менше й рідше. Якщо дуже хочеться солодкого, то з’їжте цукерку, але одну й повільно розжовуючи, щоб розтягнути задоволення. Надалі, можете з’їдати не цілу, а половинку. Доведено, що половинка цукерки також може задовольнити ваше бажання.

З часом ви можете взагалі повикидати всі солодощі вдома, на роботі, щоб не було спокуси.

Найкраще – замінювати солодке на інші продукти. Головне, щоб вони були низькокалорійними та містили багато цукру. Солодкі фрукти, взагалі вживайте побільше свіжих фруктів та овочів, сухофруктів, горішків. Мед замість цукру. Молочний та білий шоколад краще замінити на чорний гіркий. Також ви можете замінити солодощі на продукти, які містять крохмаль, тільки вживайте їх з клітковиною.

Якщо вам хочеться солодкого, випийте склянку води. Бажання з’їсти щось солодке може виникнути через нестачу води в організмі. Також намагайтеся вчасно лягати спати, щоб відпочити, адже через недосипання та втому організм потребує більше енергії, тому ви будете хотіти солодкого.

Почніть займатися спортом або фізичними вправами. Вони не тільки позитивно впливають на фігуру, здоров’я, але й на гарний настрій, стійкість до стресів та зменшують тягу до солодкого.

Найголовніше – поставити собі мету та йти до неї. Бажаю успіхів!

Top