Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як перестати соромитися людей. 5 дієвих прийомів

Як перестати соромитися людей. 5 дієвих прийомів

soromijazlyvistСором’язливість є проблемою багатьох людей, що інколи ну просто не дає спокійно жити. Потрібно розуміти, що ми не народжуємося з цим відчуттям. Поява такого «страху» – це наслідок від неприємних подій, пережитих колись. Розглянемо 5 дієвих способів, як позбутися сором’язливості.

Спосіб №1 – будьте впевненими у собі

Адже головна проблема – це відсутність цього відчуття. Впевнена у собі людина ніколи не буде чогось соромитися. Тому найперше, що треба зробити, − перестати порівнювати себе з іншими. Ви такі, якими є. Так, звичайно, є кращі за вас, але ж є і гірші. Головне бути індивідуальністю. Друге – не зациклюйтеся на собі та своїх проблемах/недоліках. По-перше, ми живемо всього один раз. По-друге, чому ви думаєте, що інші не мають ніяких комплексів чи проблем? Вони просто звертають більше уваги на свої сильні сторони.

Тому ось порада: напишіть на листочку свої переваги та успіхи й читайте їх, доки не вивчите. А коли ви будете соромитися, то згадуйте їх. Також не забуваємо про візуалізацію або ж про те, що наші думки матеріальні. Станьте  перед дзеркалом та повторюйте: «Я впевнений у собі». Це дієвий спосіб дійсно таким стати.

Спосіб №2 – цікавтеся іншими

У кожної людини є своя так звана зона  комфорту. Зазвичай, це близькі друзі, родичі, яких можна не соромитися. Так-от цю зону потрібно розширювати. Більше спілкуйтеся з незнайомими людьми, тобто збільшуйте круг своїх знайомих. Познайомитися з кимось можна у будь-якому людному місці: музеї, виставки, кіно чи просто на вулиці.vpevnenist

Спосіб №3 – концентруйтеся на тому, що робите

Дійсно, це допомагає. Коли ви на чомусь сконцентровані, то не помічаєте, що говорять чи роблять інші. Отже, так ви позбуваєтеся сором’язливості.

Спосіб №4 – будьте відкритими

Посміхайтеся частіше не тільки близьким, а й незнайомим людям. Адже нікому не захочеться підходити до людини, в якої «на лобі написано», що вона закрита і не хоче знайомств. Як говорять,тримайтеся простіше – і люди до вас потягнуться.

Спосіб №5 – вийдіть за рамки звичного

У кожного є якісь звички. Ходити на роботу саме цією дорогою, купувати тільки в цьому магазині і тільки такого виробника. Спробуйте щось нове, змініть свої звички. Спробуйте, замість звичної вечірньої прогулянки парком, піти в кіно чи на якусь виставку/концерт.

Як бачите, не так уже й важко позбутися сором’язливості. Потрібно лише зрозуміти, що потрібно вміти  побороти свої страхи.

Бажаю успіхів!

Top