Ви тут
Головна > Лайфстайл > Як покращити апетит

Як покращити апетит

diet-and-appetiteВтрата апетиту – ознака проблем з вашим здоров`ям, тож перш за все потрібно відвідати лікаря, котрий і дасть вам поради на майбутнє. Але якщо сьогодні вихідний і лікарі не працюють, то можна звернутися і до народних порад.

Пер за все, потрібно дотримуватись правил здорового харчування. Найкраще їсти маленькими порціями і часто. Також дуже добре, якщо паралельно з цим ви будете виконувати фізичні вправи. Якщо під час їжі ви не можете вчасно зупинитися і постійно переїдаєте – спробуйте більш якісно  пережовувати їжу (чудово підходить методика по 33 рази на кожен шматок) і надто багато ви точно не з`їсте.

Пийте побільше води, а каву краще вживати після їжі, бо вона стимулює зниження апетиту. Також можна гарно оздоблювати страви та додавати прянощі.

Вживання кислих фруктів, як от наприклад яблук чи лимонів, може покращити апетит.

Краще вживати їжу у доброму гуморі та трішки відпочивши, коли це буде своєрідним довідпочинком, а не витратою енергії. Наприклад, ви можете їсти, дивлячись улюблений серіал, чи читаючи книгу в затишній та спокійній кімнаті.

На видних місцях свого дому розташуйте горішки, банани, овочі і ви до кінця дня не помітите, як гостинці зникнуть.

appetiteПотрібно їсти тільки те, що вам подобається. Їжа, яку ви не хочете, не засвоюється і приносить тільки розчарування і зайві кілограми.

Для того щоб обдурити свій зір, а отже свій організм, їжте з великих тарілок. Так і легше, і гарніше, і з`їсте більше.

Часто апетит зникає через стреси і чим швидше ви навчитесь їх знімати і релаксувати – тим швидше наберете вагу. Не варто забувати і про здоровий сон (не зайвим буде дізнатись і про те, чого не варто їсти перед сном).

Спробуйте їсти в один і той самий час. Спочатку буде тяжко, але звикнувши, ваш організм буде потребувати їжі.

Не забувайте, що краще їсти тоді, коли вам хочеться, але якщо з апетитом у вас проблеми – зверніться до лікаря. Гарного вам апетиту і смачного!

Підготувала Шевченко Олена

Top