Ви тут
Головна > Світ > Як покращити логічне мислення?

Як покращити логічне мислення?

3Логічне мислення допомагає нам краще взаємодіяти з оточуючими, тому його потрібно розвивати і покращувати. Розглянемо декілька способів, як це зробити.

Логічні ігри, які вимагають концентрації уваги, запам’ятовування деталей або взагалі будь-якого напруження мозку, не тільки допоможуть вам розвинути логіку, а й весело провести час.

Не потрібно забувати про ребуси та кросворди, різновидів яких зараз багато. Ключворди, філворди, скандворди, японські кросворди. Різноманітні ігри, як-то шахи, шашки, нарди та карти також можуть допомогти розвинути розумові здібності.

Пам’ятаємо про творчість. Можна спробувати малювання, хоч всі види ліплення, мозаїку, пазли (так, в деякій мірі це – також мистецтво). Так, як можна подумати, розвивається не тільки фантазія, а й логічне мислення.

Завітавши в книжковий магазин, ви помітите, скільки літератури можна знайти, що стосуватиметься розвитку логіки. У ній ви не тільки знайдете багато порад та способів, як покращити своє логічне мислення, а й вибрані тести та ребуси.

Багато чого корисного для себе ви можете знайти, користуючись комп’ютером. Багато програм, які створені для розвитку не тільки логічного, а й абстрактного та аналітичного мислення.knyga

Коли перед нами постає вибір чогось, ми вибираємо те, що для нас найкраще і ніколи не думаємо про інше рішення. Спробуйте думати про інші, так би мовити, альтернативні варіанти. Пофантазуйте на тему: «А щоб було б, якби я обрав не цей, а інший варіант».

Не перевтомлюйтеся. Згідно з дослідженнями, префронтальна кора, що відповідає за мислення та силу волі, швидко «втомлюється». Тому не потрібно робити багато речей одночасно або навантажувати себе надміру.

Якщо вам здається, що два розгаданих кросворди, один ребус та прочитана книга «Як навчитися логічно мислити» вже зробили вас генієм у цій області, то, якби не хотілося засмучувати, це не так. Потрібно тренуватися кожного дня потроху, а не все й відразу. За один день ніколи нічого не робиться. Тільки клопітка праця, бажання, самоконтроль та впевненість в собі допоможуть досягти своєї мети. І це стосується не тільки того, як покращити своє логічне мислення.

Бажаю успіхів!

Top